FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Panele podłogowe o obecnie najczęściej wybierane rozwiązanie na podłogę. Jest to produkt drewnopochodny, wymagający odpowiedniej techniki montażu i konserwacji. Główne zalety paneli podłogowych to niska cena, łatwość montażu (wyróżniamy panele pływające lub przyklejane do podłoża) oraz bardzo duży wybór pod względem koloru, wzoru i rozmiaru. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem paneli podłogowych to dobrze trafiłeś. Zobacz co mówią o nich inni forumowicze i fachowcy, zadaj pytanie i uzyskaj odpowiedź.
#11397
Panele do kuchni i łazienki? Serio? Przecież jest to miejsca wilgotne, kiedy zawsze coś może się wylać też itd. A wiadomo jak panele się zachowują się w kontakcie z wodą... Oczywiście, że do takich wnętrz będą najlepsze płytki. W końcu jest to materiał mocny. Zobaczcie przykładowo na płytki opoczno https://plytki24.pl/opoczno/cat_2.html . Znajdziecie tam propozycje najróżniejszych wzorów płytek, nawet drewnopodobne.
#11714
Generalnie jeśli chodzi o pomieszczenia narażone na większą wilgoć niby nie zaleca się paneli, ale jak przeglądam różne fora, to Ci którzy mają panele w kuchni zwykle są bardzo zadowoleni :)
Nasze ogrody

Mam do Was takie inne pytanie nie od dodatkach ale[…]

Projekt domu

Jak u was było z zakupem domu czy mieszkania? Szuk[…]

Budowa domu

No, ale na pewno najpierw to trzeba znaleźć projek[…]

remont łazienki. Jaki koszt?

To od bardzo wielu kwestii zależy więc ciężko osza[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>