FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
mirek35 pisze:Magnetyczny zamek do drzwi to dla mnie rewelacja, nie trzeba martwić się trzaskającymi drzwiami :)

Taki zamek do drzwi to by się u mnie w domu chyba przydał, żona niemiłosiernie trzaska drzwiami :D
Ja tam się nie znam na takich męskich sprawach i popsuł mi się zamek do drzwi w drzwiach od łazienki i chciałam zapytać, na jakie koszty powinnam się nastawiać w przypadku wymiany? Czy jest różnica jaki zamek wybiorę (taki tańszy czy taki droższy)?
kasiasasia pisze:Ja tam się nie znam na takich męskich sprawach i popsuł mi się zamek do drzwi w drzwiach od łazienki i chciałam zapytać, na jakie koszty powinnam się nastawiać w przypadku wymiany? Czy jest różnica jaki zamek wybiorę (taki tańszy czy taki droższy)?

Dokładnej kwoty Ci nie podam, ale spokojnie nie musisz obawiać się wysokich kosztów ;) Wymiana zamka nie jest jakoś wielce skomplikowana, więc nie musisz też żadnego fachowca specjalnie, wystarczy, że poprosisz jakiegoś znajomego o pomoc czy kogoś z rodziny. Ja akurat jestem zdania, że droższe nie zawsze znaczy lepsze, a szczególnie że to zamek ma być do łazienki to wydaje mi się że nie musisz wybierać najdroższego w sklepie, spokojnie jakieś tańsze rozwiązanie wystarczy :)
Kuchnia panele czy płytki ?

Najlepszym dostawcą wyjątkowej jakości płytek i ka[…]

Drzwi wejściowe

Najważniejsze, żeby drzwi były solidne. Żeby ochro[…]

Każde estetycznie urządzone wnętrze jest piękne. T[…]

Ogród zimą

No, tak. Także w sumie nie można powiedzieć, że ta[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>