FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By trr
#8717
Witam,
chciałbym poruszyć temat kosztów budowy hali typowo magazynowej.
Wszyscy mówią o tych bardziej nowoczesnych halach stalowych, ale nigdzie nie mogę znaleźć konkretnych przykładów cen - ile konkretnie ktoś dał za taką i taką halę, tylko wszędzie słyszę, że dużo, ale zdecydowanie taniej niż postawić murowaną.
Nasuwa się pytanie ile to jest dużo i na czym można próbować oszczędzić, a na czym raczej nie?
By stefanios
#9166
Mówią, że dużo? jak dla mnie to właśnie jak na taką inwestycje to te ceny są atrakcyjne. Najlepiej pytaj u źródła, zamów wycenę u wykonawcy. Polecam specjalistów z https://commercecon.pl/. Dwie hale stalowe magazynowe mam postawione także w temacie jestem i to dość na świeżo. Robiłam staranne porównanie ofert, firma o której mówię wypadła zdecydowanie najlepiej. Wysoka jakość materiałów, kultury pracy i nastawienie na zadowolenie klienta.
By violet_13
#10221
Budując taką halę warto wynająć dźwig dla przyspieszenia i ułatwienia całej budowy. Może koszty przez to wzrosną, ale patrząc z drugiej strony budowa szybciej się zakończy i hala zacznie szybciej na siebie zarabiać ;) Niezależnie czy jesteście z południowej Polski polecam Wam dźwig Maśko Nowy Targ ponieważ jest to bardzo doświadczona ekipa, :) która podejmie się każdego trudnego zadania. Kompetentni pracownicy służą w doborze sprzętu i świadczą usługi na terenie całego kraju.
#10957
Aj. Kosztów nie da się jednoznacznie określić, bo to zależy od powierzchni magazynu, jego wyposażenia, jak i zastosowanej technologii. Trzeba doprecyzować, aby choć orientacyjnie wskazać koszty wykonania i utrzymania konkretnej hali.

Witam, prośba o pomoc z montażem listew przypodłog[…]

Winylowa podłoga, co to takiego?

Zastanawiam sie ostro nad panelami winylowymi. Upa[…]

Dodatki do wnętrza

Ogromne znaczenie w dekorowaniu wnętrz ma to w jak[…]

BEIJING Jared Goff Youth Jersey , May 12 (Xinhua[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>