FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum o dekoracjach ścian. Znajdziecie tutaj dyskusje o boazerii (lakierowanej, MDF, drewnianej, wszelakiej), drewnianych wykończeniach ścian, panelach ściennych i innego rodzaju wykończeniach ścian. Zadawaj pytania, inspiruj siebie oraz innych, dziel się przemyśleniami i dobrymi radami.
By waterking
Dla mnie duże znaczenie ma wystarczająca przestrzeń. Nie mogę sobie pozwolić na taki komfort, jakim jest wanna z hydromasażem. Wybierałem więc kabiny parowe, które idealnie będą nadawały się do mojej małej łazienki. Jest to duży komfort kąpieli, który nie zajmuje więcej miejsca niż tradycyjna
By nova00
Ja zdecydowanie lubię łazienki w stylu naturalnym, z drewnem. Jakiś czas temu też stanęłam przed zadaniem zaaranżowania łazienki i właściwie centralnym punktem tego niewielkiego u mnie pomieszczenia stało się lustro. Kiedy zobaczyłam wielkie lustro w dębowej ramie (tu znalazłam https://sklep.ramylustra.eu/3-lustra-w-drewnianych-ramach) po prostu byłam kupiona :D Ale tak naprawdę wszystko zależy od tego, jaki się lubi styl - ja na przykład nie jestem fanką surowej nowoczesności w aranżacji wnętrz, ale o gustach się przecież nie dyskutuje 8-) Pozdrawiam! N.
By kiarra
Ja podejrzałam kilka pomysłów, inspiracji oglądając aranżacje w salonie Bokaro :) Mają dużą przestrzenną ekspozycję. Kupilismy większość materiałów do łazienki, piękne płytki, których nigdzie nie mogłam znaleźć kupiłam tam.
By Franek74
Jestem bardzo zadowolony z mebli łazienkowych i kabiny prysznicowej, którą zakupiłem w salonie www.domeko.com.pl. Pracownicy salonu są bardzo pomocni w podejmowaniu decyzji. Meble są funkcjonalne i praktyczne.
By Anna Wolska
Tak naprawdę dzisiaj mamy bardzo wiele możliwości, jeżeli chodzi o aranżację łazienki. Jednakże poza niezbędnymi tam elementami , osobiście nie wyobrażam sobie tego pomieszczenia bez lustra. Bardzo ciekawe produkty tego typu, ręcznie robione można znaleźć w ofercie http://www.lustrowramie.pl/ . Możemy tam postawić na lustra na zamówienie, oprawione w niebanalne ramy, bądź też podświetlana i według mnie prezentują się one przepięknie.
By ultraviolet
Ja ostatnio czytałam tutaj o płytkach Cavalli i wydaję mi się, że to powinien być dobry wybór. Nie dość, że są eleganckie i ekskluzywne, to jeszcze bardzo wytrzymałe.

Wiem, że na pewno najlepiej jest brać AC4 o grubo[…]

Mam właśnie listwy poliuretanowe podświetlone LEDa[…]

Mam u siebie listwy gzymsowe z NMC i jestem z nich[…]

Ja raz jak z mężem kupiłam to mimo iż panele były […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>