FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Panele podłogowe o obecnie najczęściej wybierane rozwiązanie na podłogę. Jest to produkt drewnopochodny, wymagający odpowiedniej techniki montażu i konserwacji. Główne zalety paneli podłogowych to niska cena, łatwość montażu (wyróżniamy panele pływające lub przyklejane do podłoża) oraz bardzo duży wybór pod względem koloru, wzoru i rozmiaru. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem paneli podłogowych to dobrze trafiłeś. Zobacz co mówią o nich inni forumowicze i fachowcy, zadaj pytanie i uzyskaj odpowiedź.
By Kamcia
Kronopol panele to najlepszy możliwy wybór jaki może być, a jak się trafi na promocję to można kupić po naprawdę dobrej cenie no i wiadomo za co się płaci
By Kondziu
Kronopol tak samo jak wiele innych firm przykładowo quick step robi dobre i godne polecenia produkty
By Krystian
Karp pisze:Hm, Kronopol moim zdaniem są mimo wszystko warte uwagi chociażby ze względu na atrakcyjny stosunek jakości do ceny :)

To prawda, bo Kronopol charakteryzuje się właśnie między innymi odpowiednim stosunkiem ceny do jakości, po prostu nie zdzierają z człowieka za dużo
By Krystian
Kamcia pisze:Kronopol panele to najlepszy możliwy wybór jaki może być, a jak się trafi na promocję to można kupić po naprawdę dobrej cenie no i wiadomo za co się płaci

Jak się trafi promka to jest bardzo okazyjna cena i nie wiem czy to nie jest nawet najlepsze co może być
By Krystian
Kondziu pisze:Kronopol tak samo jak wiele innych firm przykładowo quick step robi dobre i godne polecenia produkty

Mi się wydaje, że quick step jest droższy niż kronopol :)
By Krystian
Szaraczek pisze:Panele kronopol to znaczna jakość za stosunkowo niewielkie pieniądze

Panele są jakościowe bardzo, u mnie w domu leżą już od kilku ładnych lat i nie mam z nimi żadnych problemów, jakoś dużo za nie też nie płaciłem
By Guzik
Kronopol z roku na rok podoba mi się jeszcze bardziej a planuję remont juz od sporego czasu więc wiem co mówie :)
By Karp
panele kronopol to dla mnie najbardziej jakościowy wybór na rynku prawdę mówiąc i nie znalazłem do tej pory nic co by mogło mnie przekonać bardziej :)
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Dodatki do wnętrza

Warto zadbać też o dobre oświetlenie. W https://ww[…]

Wyjątkowa kuchnia

A co myślicie o tego typu tablicach do kuchni - ht[…]

Materac zamiast łóżka

Możecie także zajrzeć do https://room99.pl/ , gdzi[…]