FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Panele podłogowe o obecnie najczęściej wybierane rozwiązanie na podłogę. Jest to produkt drewnopochodny, wymagający odpowiedniej techniki montażu i konserwacji. Główne zalety paneli podłogowych to niska cena, łatwość montażu (wyróżniamy panele pływające lub przyklejane do podłoża) oraz bardzo duży wybór pod względem koloru, wzoru i rozmiaru. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem paneli podłogowych to dobrze trafiłeś. Zobacz co mówią o nich inni forumowicze i fachowcy, zadaj pytanie i uzyskaj odpowiedź.
By PomocnyWaldek
Jak wam się panele od Kronopolu sprawują? Planuję położyć je u siebie i zastanawiam się czy warto i jaki wybrać model.
Zastanawiam się nad tym:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
By majsterkowicz
PomocnyWaldek pisze:Jak wam się panele od Kronopolu sprawują? Planuję położyć je u siebie i zastanawiam się czy warto i jaki wybrać model.
Zastanawiam się nad tym:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kronopol to dobra marka, nie ma co się wahać, tylko brać ich panele ;)
Mi podobają się najbardziej te z ostatniego zdjęcia :)
By kara
Ja mam w mieszkaniu od kilku lat Kronopol i jestem zadowolona, więc polecam :D
By Sławek
Zawsze będzie jakiś niezadowolony, nie warto się sugerować jedną negatywną opinią.
By Krystian
Ja tam słyszałem, że Kronopol to porządne panele, dlatego kupiłem takie jak na zdjęciu i jestem zadowolony.

Obrazek
By Madzia
Sławek pisze:Zawsze będzie jakiś niezadowolony, nie warto się sugerować jedną negatywną opinią.

Może jakaś wadliwa partia, albo podróbka, moim zdaniem jedna negatywa opinia jeszcze o niczym nie świadczy.
Nasze ogrody

Mam do Was takie inne pytanie nie od dodatkach ale[…]

Projekt domu

Jak u was było z zakupem domu czy mieszkania? Szuk[…]

Budowa domu

No, ale na pewno najpierw to trzeba znaleźć projek[…]

remont łazienki. Jaki koszt?

To od bardzo wielu kwestii zależy więc ciężko osza[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>