FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Panele podłogowe o obecnie najczęściej wybierane rozwiązanie na podłogę. Jest to produkt drewnopochodny, wymagający odpowiedniej techniki montażu i konserwacji. Główne zalety paneli podłogowych to niska cena, łatwość montażu (wyróżniamy panele pływające lub przyklejane do podłoża) oraz bardzo duży wybór pod względem koloru, wzoru i rozmiaru. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem paneli podłogowych to dobrze trafiłeś. Zobacz co mówią o nich inni forumowicze i fachowcy, zadaj pytanie i uzyskaj odpowiedź.
Kowalik pisze:Tutaj warto rozmawiać też z przedstawicielami w sklepie :)

Niby tak ale też trzeba trafić na takich co ogarniają temat, więc też trzeb uważać by ktoś jakiś bajek nie opowiadał, aby się od niego tylko odczepić :)
edmundziak1 pisze:Ja bym bardzo chciał mieć ogrzewane panele

Chcieć to każdy raczej chce, bo nie ma nic lepszego jak wrócić z roboty, wziąć prysznic i wyjść na takie cieplutkie podłogi
By Dolores
No to niestety prawda, takie panele pod ogrzewanie podłogowe no i generalnie samo ogrzewanie podłogowe to duży wydatej, jedak na dłuższa metę można sporo zaoszczędzić, więc myślę, że zawsze warto się dobrze nad tym zastanowic czy nie wydać więcej, żeby móc płacić później niższe rachunki :)
By Malwin
Ja co prawda mam u sibeie ogrzewanie podłogowe, ale w połączeniu z płytkami, jednak no trudno się nie zgodzić że to super rozwiązanie. Szczególnie do łazienki, jak się wychodzi z wanny czy tam z pryszcia na taką super fajną ciepłą podłogę :)
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Dodatki do wnętrza

Warto zadbać też o dobre oświetlenie. W https://ww[…]

Wyjątkowa kuchnia

A co myślicie o tego typu tablicach do kuchni - ht[…]

Materac zamiast łóżka

Możecie także zajrzeć do https://room99.pl/ , gdzi[…]