FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Panele podłogowe o obecnie najczęściej wybierane rozwiązanie na podłogę. Jest to produkt drewnopochodny, wymagający odpowiedniej techniki montażu i konserwacji. Główne zalety paneli podłogowych to niska cena, łatwość montażu (wyróżniamy panele pływające lub przyklejane do podłoża) oraz bardzo duży wybór pod względem koloru, wzoru i rozmiaru. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem paneli podłogowych to dobrze trafiłeś. Zobacz co mówią o nich inni forumowicze i fachowcy, zadaj pytanie i uzyskaj odpowiedź.
By SuperBoy
#15483
Planuję wymianę paneli w całym domu no i się tak zastanawiam, czy dobrym wyborem będą panele AC5, co byście radzili?
By Dolores
#15492
panele ac5 warto kupić, wcześniej miałam jakieś tanie g z marketu, a to jest zupełnie bez porównania, inaczej się chodzi w domu
By Kondziu
#15494
Szczerze mówiąc to nie wiem czy aż na AC5 trzeba się decydować do domu, moim zdaniem AC4 spokojnie wystarczą ;)
By Guzik
#15500
No mi to się wydaje, że klasa ścieralności to nie jedyna cecha, jaką powinniśmy wziąć pod uwagę wybierając panele. Istotna przecież jest równiez klasa używalności, czy większa odporność na wilgoć w zależności do jakiego pomieszczenia kładziemy panele ;)
By Szaraczek
#15515
Kondziu pisze:Szczerze mówiąc to nie wiem czy aż na AC5 trzeba się decydować do domu, moim zdaniem AC4 spokojnie wystarczą ;)


Ja też jestem tego zdania, że AC4 są na spokojnie wystarczające :)
By Remik82
#15517
A mi to się wydaje, ze AC5 zawsze trochę pewniejsze, jeszcze zależy jak to cenowo wychodzi, ale czasem lepiej dopłacić i mieć coś porządniejszego ;)
By AgaS
#15529
My to z mężem przy ostatnim remoncie się na AC4 panele zdecydowaliśmy i moim zdaniem są w porządku, wiadomo że się ścierają trochę, no bo nie oszukujmy się ciężko żeby utrzymać panele w stanie nowości, chyba by trzeba było w domu nie mieszkać :D No te AC4 moim zdaniem w zupełności wystarczą, nie trzeba do AC5 dopłacać ;)
By Dejmien
#15555
Nie no ogólnie nie ma jakiś aż takich turbo różnic w cenie, jak się na jakąś promocję trafi w przypadku AC5 to wyjdzie chyba nawet na to samo praktycznie :)
By KasiaK
#15561
Ogólnie trochę poczytałam o tych klasach ścieralności, no i większość artykułów sugeruje, że te AC5 do pomieszczeń użyetczności publicznej są przeznaczone, że do domu to AC4, że nie potrzeba aż taki super ekstra odpornych do domu. A jakie są wasze opinie? AC5 to dobry wybór do domu czy rzeczywiście lepiej te AC4 kupic?
Projekt domu

Na tym etapie warto zastanowić się nad rodzajem og[…]

Magazyn

Jezeli potrzebujesz dobrych palet to popatrz sobie[…]

Drzwi wejściowe

Przy wyborze drzwi zewnętrznych należy rozważyć ni[…]

Drewniane okna

Faktycznie rolety sprawdzą się tutaj doskonale. Zr[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>