FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Panele podłogowe o obecnie najczęściej wybierane rozwiązanie na podłogę. Jest to produkt drewnopochodny, wymagający odpowiedniej techniki montażu i konserwacji. Główne zalety paneli podłogowych to niska cena, łatwość montażu (wyróżniamy panele pływające lub przyklejane do podłoża) oraz bardzo duży wybór pod względem koloru, wzoru i rozmiaru. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem paneli podłogowych to dobrze trafiłeś. Zobacz co mówią o nich inni forumowicze i fachowcy, zadaj pytanie i uzyskaj odpowiedź.
By Emilka
#6379
Yennefer pisze:ja bym poszła w coś wygłuszającego na maksa. W nowych budynkach z akustyką bywa różnie, warto uprzedzić zawczasu ewentualne konflikty z sąsiadami.

Zgadzam się. Jeśli chodzi o mieszkanie w bloku najlepiej położyć pianowood - http://www.pianomat.pl/produkty/pianowood/. Poprawia on izolacyjność akustyczną stropu od dźwięków uderzeniowych o ∆Lw=19dB, co czyni go jednym z lepszych pod tym względem podkładów na rynku.
By Kasia z Arbiton.com
#11497
Wybór podkładu zależy między innymi od rodzaju paneli, który kładziemy. Jesli zależy nam na maksymalnym wyciszeniu i komforcie akustycznym, bardzo dobrym wyborem będą panele winylowe (np. Arbiton) i położenie pod nimi podkładu Multiprotec, który ma bardzo dobre własciwości tłumienia hałasu.
Dodatki do wnętrza

Warto zadbać też o dobre oświetlenie. W https://ww[…]

Wyjątkowa kuchnia

A co myślicie o tego typu tablicach do kuchni - ht[…]

Materac zamiast łóżka

Możecie także zajrzeć do https://room99.pl/ , gdzi[…]

Monitoring

Możecie także sprawdzić tę hurtownię z częściami e[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>