FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Panele podłogowe o obecnie najczęściej wybierane rozwiązanie na podłogę. Jest to produkt drewnopochodny, wymagający odpowiedniej techniki montażu i konserwacji. Główne zalety paneli podłogowych to niska cena, łatwość montażu (wyróżniamy panele pływające lub przyklejane do podłoża) oraz bardzo duży wybór pod względem koloru, wzoru i rozmiaru. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem paneli podłogowych to dobrze trafiłeś. Zobacz co mówią o nich inni forumowicze i fachowcy, zadaj pytanie i uzyskaj odpowiedź.
Ja bym panele zostawiła na pokoje. W łazience, przedpokoju czy kuchni jestem zwolenniczką nieco bardziej tradycyjnych rozwiązań, czyli wybrałabym płytki.
Nie wiem za to jak sprawdzają się te panele winylowe czy jakieś bardziej elastyczne wykładziny, ale przynajmniej moim zdaniem, nie wyglądają już tak strasznie i staroświecko jak jeszcze kilka lat temu.
By break1
W przedpokoju lub kuchni do zastosowania będą dobre panele, które mają taką rekomendacjęod producent,a moiżna to wyczytać na stronach albo zweryfikować u sprzedawców.
Stalowa hala

Ja miałam do czynienia z firmą, która stanęła na w[…]

Drewniane okna

okna do domu kupowaliśmy na http://www.okna-pasywn[…]

Jak najbardziej polecam taką możliwość. Sam miesz[…]

Oferta firmy KENIO

Oferta jest bardzo fajna :) Nie mysleliście żeby d[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>