FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Panele podłogowe o obecnie najczęściej wybierane rozwiązanie na podłogę. Jest to produkt drewnopochodny, wymagający odpowiedniej techniki montażu i konserwacji. Główne zalety paneli podłogowych to niska cena, łatwość montażu (wyróżniamy panele pływające lub przyklejane do podłoża) oraz bardzo duży wybór pod względem koloru, wzoru i rozmiaru. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem paneli podłogowych to dobrze trafiłeś. Zobacz co mówią o nich inni forumowicze i fachowcy, zadaj pytanie i uzyskaj odpowiedź.
By yumi
#9496
Witam,

czy ktoś z Państwa korzysta już z podłogi winylowej od dłuższego czasu i byłby w stanie podzielić się wrażeniami? Rozważamy położenie winyli w całym mieszkaniu ze względu na ich wytrzymałość i wodoodporność, ale ponieważ jest to mieszkanie na parterze nad garażem, obawiamy się, że cieniutki winyl będzie przepuszczał zimno (w końcu chwali się tę podłogę za szybkie oddawanie ciepła z systemów ogrzewania podłogowego - my takiego nie planujemy).
#9551
Winylowa podłoga jest też chyba dość łatwa w położeniu, bo mój tata się na nią zdecydował. Planuje ja zrobić w pomieszczeniu gospodarczy, bo czytał, że jest wytrzymała i dość odporna na ewentualne zabrudzenia i zniszczenia.
By trr
#10726
Nie byłem osobiscie przekonany do takich paneli zanim nie zobaczyłem ich na własne oczy. Obecnie panele winylowe wyglądają bardzo dobrze i wcale nie widac ze nie jest to naturalne drewno. O zaletach możecie poczytać sobie w tym artykule:
https://www.wykladzinywapol.pl/panel-ek ... stosowanie

Panele lub płytki winylowe to świetne rozwiązanie, jeśli w domu mamy ogrzewanie podłogowe. Podłoga winylowa będzie dobrze współpracować z niskotemperaturowym ogrzewaniem podłogowym, czyli instalacjami grzewczymi elektrycznymi i wodnymi.

Sprawdza się w takim wydaniu o wiele lepiej niż tradycyjne panele.
#10995
Nie jest to najbardziej estetyczne rozwiązanie jeśli chodzi o mieszkanie. Ale w pomieszczeniu gospodarczym czy w garażu wygląda całkiem nieźle. Ewentualnie gdzieś w lokalu usługowym. Poza tym łatwo ją położyć, jest cicha i łatwa w czyszczeniu. No i jest odporna na wilgoć, co w tak specyficznych miejscach też ma znaczenie.
Jaki kompter wybrać?

Trzecie pytanie, czy to reklama, czy serio chcesz […]

Sposobem na rozwój biznesu, jest otwarcie firmy ni[…]

Najładniejsze i najtańsze na targu Xdd :lol:

Bielizna damska

Zgadzam się, najładniejszą damską bieliznę można k[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>