FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum o dekoracjach ścian. Znajdziecie tutaj dyskusje o boazerii (lakierowanej, MDF, drewnianej, wszelakiej), drewnianych wykończeniach ścian, panelach ściennych i innego rodzaju wykończeniach ścian. Zadawaj pytania, inspiruj siebie oraz innych, dziel się przemyśleniami i dobrymi radami.
By bracki
jakie taśmy led polecacie przy stosowaniu dekoracji ścian?
By Louie
Chyba najlepsze będą takie na rolce, najłatwiej je modelować. Nie wiem czy aż tyle kolorów to fajna rzecz, ale sterowanie pilotem jak najbardziej

Obrazek
By bracki
Z taśmami zrobisz praktycznie wszyskto co chcesz, tylko kwestia dobrze ogarnąć mocowanie, bo tam czasem jest wyższa szkoła jazdy. Ale efekt warty każdej minuty kombinowania.
By Kasp
bracki pisze:Z taśmami zrobisz praktycznie wszyskto co chcesz, tylko kwestia dobrze ogarnąć mocowanie, bo tam czasem jest wyższa szkoła jazdy. Ale efekt warty każdej minuty kombinowania.

Najlepiej sprawdzić sobie na YouTube jacy magicy się od tematu znajdują, polecam
By thajski
bracki pisze:jakie taśmy led polecacie przy stosowaniu dekoracji ścian?

Poszukaj sobie na forach o oświetleniu, tam naprawdę mozna wyciągnąć mega informacje.
By Kasp
Taśmy ledowe to jest zupełnie nowe spektrum w aranżowaniu wnetrz
By break1
Jeśli chodzi o taśmy z oświetleniem ledowym to się teraz przeplata - wnętrza typu jakieś sklepy i knajpy, no i w domach czy mieszkaniach też, powszechnieje rozwiązanie

Obecnie mam żaluzje w domu i opcja bardzo wygodna:[…]

Magazyn

Przy transporcie potrzebne będa Ci palety. Wiem te[…]

Montaż drzwi

Najczęściej przy drzwiach lubią psuć się zamki i r[…]

Sofa czy narożnik ?

Ładne sofy i narożniki można znaleźć również w ht[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>