FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum o dekoracjach ścian. Znajdziecie tutaj dyskusje o boazerii (lakierowanej, MDF, drewnianej, wszelakiej), drewnianych wykończeniach ścian, panelach ściennych i innego rodzaju wykończeniach ścian. Zadawaj pytania, inspiruj siebie oraz innych, dziel się przemyśleniami i dobrymi radami.
By Efekt-metal
Niewiele osób zwraca na to uwagę jednak trzeba wiedzieć, że taśmy LED dostępne są w kilku barwach światła. Każda barwa ma inne zastosowanie. Wybierz kolor światła, który najbardziej pasuje do Twojej wizji.Wyróżnia sie tutaj:
barwę ciepłą
barwę dzienną
oraz barwę zimną
By Kassini
No i to jest naprawdę konkret, trzeba się będzie naprawdę dobrze ustawić i zakombinować, żeby było konkretnie z tymi listwami
By mirek35
Taśmy LED to całkiem fajna sprawa, ale jakie polecacie ich zestawienie? Same sufitowe, same podłogowe a może montowanie i przy podłodze i przy suficie?
By DagaD
A jak sprawdzają się listwy oświetleniowe przypodłogowe? Zastanawiam się nad zamontowaniem ich do schodów i zastanawia mnie czy będą się one dobrze trzymać. Myślę o czymś w tym rodzaju:
Obrazek
By Madzia
DagaD pisze:A jak sprawdzają się listwy oświetleniowe przypodłogowe? Zastanawiam się nad zamontowaniem ich do schodów i zastanawia mnie czy będą się one dobrze trzymać. Myślę o czymś w tym rodzaju:
Obrazek

Wow! Niezły efekt :) Co do trwałości to już zależy z jakiej firmy weźmiesz listwy oświetleniowe LED, jak postawisz na sprawdzoną markę to na pewno nie będziesz musieć martwić się o trwałość.
By majsterkowicz
Zbyszek pisze:A co powiedzie na listwy oświetleniowe ścienne? Coś w tym guście?
Obrazek

Te listwy oświetleniowe ścienne świetnie się prezentują! Chętnie sam zamontowałbym coś podobnego u siebie :)
By kasiasasia
lula pisze:Obrazek
Mi najbardziej podoba się połączenie: listwy oświetleniowe sufitowe i listwy oświetleniowe przypodłogowe ;)

Ekstra połączenie, dzięki temu oświetleniu człowiek nie zgubi się w nocy idąc do łazienki :D
Kuchnia panele czy płytki ?

Najlepszym dostawcą wyjątkowej jakości płytek i ka[…]

Drzwi wejściowe

Najważniejsze, żeby drzwi były solidne. Żeby ochro[…]

Każde estetycznie urządzone wnętrze jest piękne. T[…]

Ogród zimą

No, tak. Także w sumie nie można powiedzieć, że ta[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>