FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum o dekoracjach ścian. Znajdziecie tutaj dyskusje o boazerii (lakierowanej, MDF, drewnianej, wszelakiej), drewnianych wykończeniach ścian, panelach ściennych i innego rodzaju wykończeniach ścian. Zadawaj pytania, inspiruj siebie oraz innych, dziel się przemyśleniami i dobrymi radami.
By bracki
I tak większość produktów jeśli chodzi o listwy oświetleniowe LED klepie się w Chinach, więc to trochę loteryjny temat.
By Kasp
pleksix pisze:Kolejna nowoczesna i efektowna forma dekoracji. Listwy oświetleniowe LED. Sufitowe, ale nie tylko. Prawdę mówiąc, świetnie sprawdzają się jako efektowny dodatek do podłóg. Zresztą, sami sprawdźcie:

Dla mnie sprawa jest jasna - listwy oświetleniowe led tylko tam, gdzie wnętrza mają nowoczesny charakter, jak ktoś robi misz masz to potem się to kończy beznadziejnie, niezłym wnętrzarskim faux pas.
By Kasp
Ewelia pisze:
sztatat pisze:Listwy oświetleniowe sufitowe są naprawdę bardzo efektowne, niezwykle mi się podoba taki efekt. Jak to jest zrobione? Cała listwa świeci, czy sa za tym ledy schowane? Jak to wymienić/naprawić w razie awarii?

To zależy jak sobie życzysz :) Tutaj masz na przykład gotową listwę ledową.http://decorsystem.com.pl/listwa-oswiet ... d1669.html

No dobra ten przykład jeśli chodzi o listwy oświetleniowe led rzeczywiście trafiony, zresztą większość w decorsystem.
By pola
Bardzo mi się podobają efekty, które można osiągnąć dzięki odpowiedniemu montażowi oświetlenia ledowego :) Zdjęcia, które podsyłacie naprawdę robią wrażenie. Ja chciałabym na początek zamontować sobie listwę ledową w garderobie, spodziewam się wyjątkowego efektu. Spodobało mi się coś takiego jak tu: https://ledzik.pl/product-pol-360-PROFI ... -metr.html - dużym plusem tego rozwiązania jest możliwość sterowania źródłem światła. Chyba się na taką listwę skuszę, co myślicie? :)
By break1
pleksix pisze:Kolejna nowoczesna i efektowna forma dekoracji. Listwy oświetleniowe LED. Sufitowe, ale nie tylko. Prawdę mówiąc, świetnie sprawdzają się jako efektowny dodatek do podłóg. Zresztą, sami sprawdźcie:

Tu jest ciekawy efekt przez to zagięcie, coś jak rampa w skateparku, takie skojarzenie mi się nasunęło jak zobaczyłem tę fotę pierwszy raz.
By break1
Louie pisze:Takie oświetlenie w ścianach wygląda szalenie efektownie. Listwy oświetleniowe sufitowe tez wyglądają super.

Obrazek

Dobra sprawa, nie powiem. bo tu wiele opcji można zrobić z takim światłem :D
By bracki

Listwy oświetleniowe tej kategorii świetnie mogą się wpisać w wiele wnętrz. Warto zaznaczyć, że choć listwy oświetleniowe LED to raczej rozwiązanie dla nowocześniejszych aranżacji, to jednak szeroki kontekst ich zastosowania pozwala na rózne kombinacje
By Nikolo4
Warto wybierać dobre taśmy led i dobry sterownik do niej, cóż z tego, że zapłacimy mniej za chiński, jak posłuży Nam dużo krócej i znowu trzeba będzie montować, a to nie należy do przyjemności :D
Kuchnia panele czy płytki ?

Najlepszym dostawcą wyjątkowej jakości płytek i ka[…]

Drzwi wejściowe

Najważniejsze, żeby drzwi były solidne. Żeby ochro[…]

Każde estetycznie urządzone wnętrze jest piękne. T[…]

Ogród zimą

No, tak. Także w sumie nie można powiedzieć, że ta[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>