FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum o dekoracjach ścian. Znajdziecie tutaj dyskusje o boazerii (lakierowanej, MDF, drewnianej, wszelakiej), drewnianych wykończeniach ścian, panelach ściennych i innego rodzaju wykończeniach ścian. Zadawaj pytania, inspiruj siebie oraz innych, dziel się przemyśleniami i dobrymi radami.
By Ewelia
Fajnie to wygląda. Listwy oświetleniowe przypodłogowe się tu gdzieś pojawiły w temacie chyba o aluminiowych listwach przypodłogowych. Do niektórych wnętrz naprawdę ciekawie to wygląda.

Obrazek
By sztatat
Listwy oświetleniowe sufitowe są naprawdę bardzo efektowne, niezwykle mi się podoba taki efekt. Jak to jest zrobione? Cała listwa świeci, czy sa za tym ledy schowane? Jak to wymienić/naprawić w razie awarii?
By Lorem Floor
Ewelia pisze:Fajnie to wygląda. Listwy oświetleniowe przypodłogowe się tu gdzieś pojawiły w temacie chyba o aluminiowych listwach przypodłogowych. Do niektórych wnętrz naprawdę ciekawie to wygląda.

Obrazek

Ten patent mega mi się podobba. Naprawdę doskonale komponuje się z nowoczesnym klimatem tego wnętrza.
By pleksix
Louie pisze:Takie oświetlenie w ścianach wygląda szalenie efektownie. Listwy oświetleniowe sufitowe tez wyglądają super.

Obrazek

Ogółem trzeba ostrożnie z takimi listwami, ale w sumie to też nie ma się co zastanawiać nad tym, bo jak ktoś chce sobie takie sprawić to nic na przeskzodzie nie stoi

Ja szukam jakiś porządnych drzwi, ale też żeby by[…]

Rdzeń to chyba z płyty HDF najlepszy ;)

Szare panele podłogowe

Nie no tam się trochę różnią te panele ;)

Drzwi dwuskrzydłowe

A jak sprawdzają wam się drzwi zewnętrzne dwuskrzy[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>