FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum o dekoracjach ścian. Znajdziecie tutaj dyskusje o boazerii (lakierowanej, MDF, drewnianej, wszelakiej), drewnianych wykończeniach ścian, panelach ściennych i innego rodzaju wykończeniach ścian. Zadawaj pytania, inspiruj siebie oraz innych, dziel się przemyśleniami i dobrymi radami.
By Madzia
Louie pisze:Bardzo mi się podoba taka listwa karniszowa, która jest przedłużeniem sztukaterii <3

Obrazek

Taki ukryty karnisz prezentuje się nieźle ;)
By DagaD
Madzia pisze:
Louie pisze:Bardzo mi się podoba taka listwa karniszowa, która jest przedłużeniem sztukaterii <3

Obrazek

Taki ukryty karnisz prezentuje się nieźle ;)

Kurczę uwielbiam firany, ale karnisze niekoniecznie... Nie pomyślałabym, że mój problem może rozwiązać listwa maskująca karnisz! :)
By mirek35
Orientuje się ktoś, czy listwa zasłaniająca karnisz jest prosta w montażu? Czy można to zrobić samemu, czy lepiej skorzystać z usługi fachowców?
By kamillimak
mirek35 pisze:Orientuje się ktoś, czy listwa zasłaniająca karnisz jest prosta w montażu? Czy można to zrobić samemu, czy lepiej skorzystać z usługi fachowców?

Listwa karniszowa jest bardzo prosta w montażu. Wystarczy, że zastosujesz się do wskazówek producenta i użyjesz specjalnego kleju montażowego do sztukaterii.
By Zbyszek
kamillimak pisze:
mirek35 pisze:Orientuje się ktoś, czy listwa zasłaniająca karnisz jest prosta w montażu? Czy można to zrobić samemu, czy lepiej skorzystać z usługi fachowców?

Listwa karniszowa jest bardzo prosta w montażu. Wystarczy, że zastosujesz się do wskazówek producenta i użyjesz specjalnego kleju montażowego do sztukaterii.

A polecasz jakiś konkretny klej, którego można użyć do montażu? Chciałbym, żeby listwa do maskowania karnisza, była dobrze zamontowana, żebym nie musiał obawiać się, że spadnie komuś na głowę ;)
By lula
Zbyszek pisze:A co myślicie o samej zabudowie karnisza? Bez łączenia jej ze sztukaterią?
Obrazek

Wow! Ta listwa do zabudowy karnisza prezentuje się niezwykle efektownie! Ktoś wie, gdzie można kupić podobną?
By majsterkowicz
Zbyszek pisze:
kamillimak pisze:

A polecasz jakiś konkretny klej, którego można użyć do montażu? Chciałbym, żeby listwa do maskowania karnisza, była dobrze zamontowana, żebym nie musiał obawiać się, że spadnie komuś na głowę ;)

Możesz spróbować zamontować listwę na klej montażowy do sztukaterii MardomDecor FIX PRO albo CREATIVA by CEZAR klej montażowy do listew C300 - powinno się trzymać :)
By majsterkowicz
Zbyszek pisze:A co myślicie o samej zabudowie karnisza? Bez łączenia jej ze sztukaterią?
Obrazek

Jak listwa do zabudowy karnisza jest ładna to sama też będzie się fajnie prezentować :)
By AniaK
Obrazek
Mi lepiej podoba się zabudowa karnisza w połączeniu ze sztukaterią - jakoś to takie bardziej konkretne, nie wygląda, jakby tam czegoś brakowało ;)
By PomocnyWaldek
Obrazek

A mi to się wydaje, że jak karnisz ładny to szkoda go zabudowywać ;)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Ciekawy artykuł o zdrowiu

Każdy powinien ten artykuł przeczytać. Szczególnie[…]

Jak dekorować dom

Dekoracje w mieszkaniu, to świetny pomysł na szybk[…]

Organizacja domowej siłowni

Sprzęt wygląda dobrze. Już od dłuższego czasu myśl[…]