FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum o dekoracjach ścian. Znajdziecie tutaj dyskusje o boazerii (lakierowanej, MDF, drewnianej, wszelakiej), drewnianych wykończeniach ścian, panelach ściennych i innego rodzaju wykończeniach ścian. Zadawaj pytania, inspiruj siebie oraz innych, dziel się przemyśleniami i dobrymi radami.
By Kassini
Louie pisze:Bardzo mi się podoba taka listwa karniszowa, która jest przedłużeniem sztukaterii <3

Obrazek

Tu jest to fajnie połamane kolorystycznie, ciekawa opcja
By break1
Louie pisze:Bardzo mi się podoba taka listwa karniszowa, która jest przedłużeniem sztukaterii <3

Obrazek

To jest jeden z najciekawszych patentów jakie zdarzyło mi się widzieć w tej pozornie banalnej kategorii elementów do wnętrz
By break1
Ewelia pisze:Jak dla mnie zabudowa karnisza ma być dopasowana do wnętrza :)
Nawet jeśli to oznacza, że będzie w nią wbudowana żółta taśma oświetleniowa LED
Obrazek

Tu spoko bo współgra z detalami wnętrza to i sięnie ma co dziwić, ze dobra opcja
By kledbud
Ewelia pisze:Jak dla mnie zabudowa karnisza ma być dopasowana do wnętrza :)
Nawet jeśli to oznacza, że będzie w nią wbudowana żółta taśma oświetleniowa LED
Obrazek

Takie listwy do zabudowy karnisza to coś co naprawdę może zmienić wnętrze, ale odcień trzeba dpbrze przemyśleć
By Kassini

Obrazek

Prosty patent a jaki efektowny - wystarczy na takim prostym szczególe bazować, a jaki efekt wizualny!
By Kassini

Obrazek

Tutaj jest mega konkret, połączenie świetnego fururystycznego elementu dekoracyjnego, z wieloma ciekawymi akcentami wnętrza
By Madzia
Zbyszek pisze:A co myślicie o samej zabudowie karnisza? Bez łączenia jej ze sztukaterią?
Obrazek

Mi o wiele bardziej podoba się zabudowa karnisza łączona ze sztukaterią, jak na wcześniejszych zdjęciach. Tworzy to niesamowity efekt.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Nigdy nie patrzyłem na te porównywarki. Chyba musz[…]

jaki dach

Zerknij na ofertę WPW Invest http://wpwinvest.pl/o[…]

Projekt domu

A czy posiadasz już w ogóle jakąś działkę budowlan[…]

Cena drewnianych schodów