FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum o dekoracjach ścian. Znajdziecie tutaj dyskusje o boazerii (lakierowanej, MDF, drewnianej, wszelakiej), drewnianych wykończeniach ścian, panelach ściennych i innego rodzaju wykończeniach ścian. Zadawaj pytania, inspiruj siebie oraz innych, dziel się przemyśleniami i dobrymi radami.
By trr
#6638
Projekty są ciekawe. Jednak wcale nie są to takie niewielkie łazienki. Sam jestem posiadaczem niewielkiej łazienki, która ma 3 m2 i tutaj był spory problem z umeblowaniem jej tak aby była wygodna ( musielismy jeszcz zmieścić w niej pralkę). Postanowilsmy zrezygnować z wanny na rzecz prysznica i było to dobre rozwiazanie bo jednak udało się dzieki temu zaoszczędzić sporo wolnego miejsca.
Płytki oczywiście jasne. Jak również lustro na cała ścianę nad umywalką.
Sporo takich metamorfoz znajduje się jeszcze tutaj: https://deante.pl/pl/Metamorfozy-wnetrz
By Kassini
#6787
W aranżacjach łazienek masz teraz praktycznie nieograniczone pole manewru. Przekonaj się chociażby szukając w necie
By break1
#6834
Znajdź sobie jakiegokolwiek architekta wnętrz, który się specjalizuje w łazienkach, zobaczy przykładowe realizacje. Czasem oczy z orbit wychodza jakie konkretny można trafić.
By jolka678
#7254
Potrzebuję wymianę rur w łazience i przede wszystkim szukam dobrej firmy, ale mam również pytanie: czy jest różnica, jeśli chodzi o wybieranie lepszych systemów montażowych do rur? Bo słyszałam, że w tej kwestii najlepsza jest firma mcgoodwork.pl, bo mają lepsze produkty jakościowe. Ma to jakiś wpływ?
By Zelda
#7759
Też oglądam różne katalogi, Ikea i homebook to taka podstawa. Niestety aktualnie mam tak małą łazienkę, że średnio jest co aranżować ;)

Wiem, że na pewno najlepiej jest brać AC4 o grubo[…]

Mam właśnie listwy poliuretanowe podświetlone LEDa[…]

Mam u siebie listwy gzymsowe z NMC i jestem z nich[…]

Ja raz jak z mężem kupiłam to mimo iż panele były […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>