FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum o dekoracjach ścian. Znajdziecie tutaj dyskusje o boazerii (lakierowanej, MDF, drewnianej, wszelakiej), drewnianych wykończeniach ścian, panelach ściennych i innego rodzaju wykończeniach ścian. Zadawaj pytania, inspiruj siebie oraz innych, dziel się przemyśleniami i dobrymi radami.
By Klaudia.E
Szkoda, że nie wszędzie to pasuje. Trzeba mieć miejsce w salonie i odpowiednio zaaranżowane wnętrze, ale kusi i to bardzo:)
By Trema
Buritto pisze:Ależ to piękne rozwiązanie.. nigdy mi się nie podobały kamienne ściany ale wasze inspiracje są fantastyczne!

Mam to samo, obawiałam się, że takie ściany będą przytłaczające, a to jest super klimatyczne.
By trr
Mi również się taki rozwiazanie podoba aczkolwiek jedynie w przypadku jeśli na ścianie znajduje sie kamień naturalny... Imitacja kamienia nie jest ani wytrzymała ani ładna. Swoją drogą kamień ma bardzo wiele róznych zastosowań:
http://www.kameno.pl/kamien-dekoracyjny-poradnik.html

Nie tylko nadaje sie na ściane wewnętrzną ale również jako'
elewacja zewnętrzna
kamień na ogrodzenia
kamień na podłogi
By Rejsiuk
Ściana jak i kominek z kamienia bardzo ładnie to wygląda. My zrobiliśmy u siebie tak w salonie i wszyscy nasi znajomi bardzo zwracają na to uwagę. Teraz to jest bardzo modne i nowoczesne.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Salon a dywan

Jeśli chodzi o moje preferencje to uważam że dywa[…]

Ja mam właśnie taką sypialnię w stylu glamour. Ran[…]

Ja uwielbiam czytać i oglądać seriale, w sezonie n[…]

Projektowanie wnętrz