FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum o dekoracjach ścian. Znajdziecie tutaj dyskusje o boazerii (lakierowanej, MDF, drewnianej, wszelakiej), drewnianych wykończeniach ścian, panelach ściennych i innego rodzaju wykończeniach ścian. Zadawaj pytania, inspiruj siebie oraz innych, dziel się przemyśleniami i dobrymi radami.
By casper
a co powiecie nad szkłem lacobel? warto zdecydować się na takie rozwiązaie w kuchni zamiast płytek?
By juliana89
Ja mam i jak najbardziej polecam. Płytki na ścianie w kuchni są już staromodne, a takie szkło lacobel sprawia, że wnętrze preznetuje się bardzo nowocześnie.
By tomasz87
Fajnie stworzyć samemu jakieś oryginalne dodatki. Może to być np wianek na drzwi czy ładne haczyki na chochle nad piekarnikiem.
Trochę kreatywności i wiele można zrobić samemu świetnie się przy tym bawiąc :)
Ja wszystkie potrzebne rzeczy kupuje przez internet, ponieważ wychodzi taniej, np wianki wiklinowe Hurtownia oferuje o wiele taniej :shock:
By Kassini
W kwestii dekoracji do kuchni, jest to naprawdę konkretne i sensowne, żeby dobrze takie poszukiwania zorganizować :)
By trr
Duzo zalezy od tego jaka jest kuchnia. Inne dodatki będą pasowały do kuchni tradycyjnej, inne do nowoczesnej. Jestem jednak zdania,że najlepiej jest kuchnię zaprojektować w neutralnych jasnych kolorach. Dzieki temu dobór dodatków będzie łatwiejszy.

Jeśli szukacie czegoś w niewysokiej cenie, polecam

plakaty o tematyce kulinarnej https://www.galeriaplakatu.com/kulinaria
kolorowe ściereczki kuchenne
naklejki ścienne
ewentualnie fototapetę
Co na prezent

Smaczna kawa to dobry prezent na każdą okazję. Prz[…]

Ukraina. Sklejka olchowo-brzozowa 4zl suchotrwala […]

Drewniany taras

Ale nie ma nic lepszego niż drewniany taras z pięk[…]

styl angielski

Styl angielski jest ciepły i urzekający, podobny d[…]