FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum o dekoracjach ścian. Znajdziecie tutaj dyskusje o boazerii (lakierowanej, MDF, drewnianej, wszelakiej), drewnianych wykończeniach ścian, panelach ściennych i innego rodzaju wykończeniach ścian. Zadawaj pytania, inspiruj siebie oraz innych, dziel się przemyśleniami i dobrymi radami.
By thajski
Nie tylko na allegro, bo jeszcze olx i inne miejsca, nie tylko takie aukcyjne czy ogłoszeniowe, ogólnie wystarczy trochę poszperać. Polecam Ci też dekoracje z home&you
By break1
Spinkaa pisze:Tutaj ten wątek raczej nie pasuje, o dekoracjach i takich wykończeniach wątek jest tutaj: viewforum.php?f=16.

Dekoracje zdecydowanie nie tutaj, ale na naszym forum często jest tak, że ktoś się zawieruszy i zamota z założeniem wątku i takie mamy potem konkretne rezultaty.
By break1
Kassini pisze:Dekoracje do kuchni warto wyłapywać na allegro, czasem za grosze dostaniesz świetne rzeczy!

Nie tylko na allegro, generalnie dzisiaj świat dekoracji sklepami internetowymi stoi, mili państwo
By bracki
thajski pisze:Nie tylko na allegro, bo jeszcze olx i inne miejsca, nie tylko takie aukcyjne czy ogłoszeniowe, ogólnie wystarczy trochę poszperać. Polecam Ci też dekoracje z home&you

Masz dzisiaj tak szerokie pole poszukiwań, że naprawdę nie jest trudno znaleźć coś dla siebie. Trudniej znaleźć czas, zeby to wszystko poprzeglądać
By kasin78
Popieram, że faktycznie znalezienie czasu na przeglądanie tych wszystkich dodatków jest trudniej wygospodarować. Ja często też oglądam jakieś rzeczy w stacjonarnych sklepach, a potem i tak zamawiam przez internet, bo tak bardziej się opłaca, wbrew pozorom.
By casper
a co powiecie nad szkłem lacobel? warto zdecydować się na takie rozwiązaie w kuchni zamiast płytek?
By juliana89
Ja mam i jak najbardziej polecam. Płytki na ścianie w kuchni są już staromodne, a takie szkło lacobel sprawia, że wnętrze preznetuje się bardzo nowocześnie.
Wyjątkowa kuchnia

Myślałam o takiej naklejce na lodówkę, ale tylko d[…]

Urzadzanie mieszkania

Zdjęcia potrafią dodać mieszkaniu takiego osobiste[…]

Jakie macie hobby po pracy

Moje hobby to zakupy :) Uwielbiam szukać okazji, c[…]

Wykończenie mieszkania

Ja dziękuję za "złote rączki". Moja teśc[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>