FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum o dekoracjach ścian. Znajdziecie tutaj dyskusje o boazerii (lakierowanej, MDF, drewnianej, wszelakiej), drewnianych wykończeniach ścian, panelach ściennych i innego rodzaju wykończeniach ścian. Zadawaj pytania, inspiruj siebie oraz innych, dziel się przemyśleniami i dobrymi radami.
By andrea8
Wiesz myślę, że nie trudno znaleźć dzisiaj lamy oryginalne. Które nie tylko będą nam oświetlać odpowiednio pomieszczenia, ale i również dodadzą kolejnego akcentu dekoracyjnego danemu wnętrzu. Ja znalazłam ostatnio firmę https://urzadzajtanio.pl/ u której można kupić przykładowo tanio lampy azzadro, jak i innych producentów. Możesz sobie też przejrzeć ich ofertę.
By donna
Na pewno oświetlenie ledowe jest wszechstronne, do wyboru jest o ciepłej i chłodnej barwie w różnych konfiguracjach. Jak wyżej wspomniane listwy, ale są też są klasyczne lampy czy świetlówki... Daleko też szukać nie trzeba bo wszystko to można znaleźć w sklepie internetowym Interblue
By Franek74
Ja również zdecydowałem się na oświetlenie led. Pełne zaopatrzenie zdobyłem w sklepie www.koloreno.pl. Kupiłem zarówno taśmy, jak i świetlówki oraz zasilacz modułowy led. Wszystkie produkty oznaczone logo CE, co jest dla mnie bardzo ważne przy trójce małych pociech w domu. Solidny sprzedawca z bogatą ofertą.
Awatar użytkownika
By Marcin
Jeśli decydujemy się już na taśmy LED to powinniśmy wybrać do nich odpowiednią powierzchnię montażową. Bardzo często niezbędny okazuje się profil aluminiowy LED lub dowolny płaskownik, który będzie służył do odprowadzania ciepła. Bez tego taka taśma poświeci pół roku i pada.
Salon w stylu angielskim

Mi się ogólnie nie podoba styl angielski, ale to j[…]

Meble w stylu angielskim

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>