FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum o dekoracjach ścian. Znajdziecie tutaj dyskusje o boazerii (lakierowanej, MDF, drewnianej, wszelakiej), drewnianych wykończeniach ścian, panelach ściennych i innego rodzaju wykończeniach ścian. Zadawaj pytania, inspiruj siebie oraz innych, dziel się przemyśleniami i dobrymi radami.
By andrea8
Wiesz myślę, że nie trudno znaleźć dzisiaj lamy oryginalne. Które nie tylko będą nam oświetlać odpowiednio pomieszczenia, ale i również dodadzą kolejnego akcentu dekoracyjnego danemu wnętrzu. Ja znalazłam ostatnio firmę https://urzadzajtanio.pl/ u której można kupić przykładowo tanio lampy azzadro, jak i innych producentów. Możesz sobie też przejrzeć ich ofertę.
By donna
Na pewno oświetlenie ledowe jest wszechstronne, do wyboru jest o ciepłej i chłodnej barwie w różnych konfiguracjach. Jak wyżej wspomniane listwy, ale są też są klasyczne lampy czy świetlówki... Daleko też szukać nie trzeba bo wszystko to można znaleźć w sklepie internetowym Interblue
By Franek74
Ja również zdecydowałem się na oświetlenie led. Pełne zaopatrzenie zdobyłem w sklepie www.koloreno.pl. Kupiłem zarówno taśmy, jak i świetlówki oraz zasilacz modułowy led. Wszystkie produkty oznaczone logo CE, co jest dla mnie bardzo ważne przy trójce małych pociech w domu. Solidny sprzedawca z bogatą ofertą.
Kuchnia panele czy płytki ?

Najlepszym dostawcą wyjątkowej jakości płytek i ka[…]

Drzwi wejściowe

Najważniejsze, żeby drzwi były solidne. Żeby ochro[…]

Każde estetycznie urządzone wnętrze jest piękne. T[…]

Ogród zimą

No, tak. Także w sumie nie można powiedzieć, że ta[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>