FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum o dekoracjach ścian. Znajdziecie tutaj dyskusje o boazerii (lakierowanej, MDF, drewnianej, wszelakiej), drewnianych wykończeniach ścian, panelach ściennych i innego rodzaju wykończeniach ścian. Zadawaj pytania, inspiruj siebie oraz innych, dziel się przemyśleniami i dobrymi radami.
By Nawiasa
#10202
Kilka ciekawych pomysłów na zainstalowanie oświetlania w podłodze można znaleźć na: ledomania.pl/oswietlenie-led-w-podlodze-inspiracje. Mi najbardziej podoba się zamontowanie taśmy w fugach ;)
By Iwonaka
#10876
Czy te listwy z podświetleniem wystarczą jako oświetlenie salonu? Mamy mały metraż, ok 12m2 i chciałbym tym zakryć łączenie scianyni sufitu - od butelki. Ale nie wiem czy same listwy dookoła salonu wystarczą. Nie zrobię podwieszanego sufitu bo salon ma wysokość 2,49 m a i tak sufit by mi blokował okna.
By andrea8
#11476
No, a wiecie może gdzie takie rzeczy można zakupić? Gdzie jeszcze mogę przykładowo mogę dostać żarówki led? Może znajdzie się gdzieś dla mnie dobra oferta? Nie chce takich rzeczy kupować w markecie, bo nie ma nigdy takiej gwarancji co do jakości i ceny są też różne.

- 海外留学服务中心Q微信:501058216办理澳洲毕业证,办理美国毕业证,办理加拿大毕业证,办理[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>