FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Deski podłogowe, parkiet czy mozaika przemysłowa są produktem naturalnym, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Na tym forum znajdziesz dyskusje na temat renowacji i konserwacji drewnianych podłóg olejowanych i lakierowanych. Masz pytanie dotyczące środków do pielęgnacji? Nie wiesz czy Twój parkiet nadaje się do renowacji? Zadaj pytanie, załącz zdjęcia a nasi forumowicze i fachowcy z całej Polski chętnie Ci pomogą.
break1 pisze:
Centhenia pisze:Połysk czy matowy? Co według Was jest lepsze?
Dużo bardziej podobają mi się błyszczące podłogi, ale czytałam że na nich z kolei wszystkie rysy i zabrudzenia są bardziej widoczne. Ktoś ma i może się wypowiedzieć?

Obrazek

No nie do końca bo to tez kwestia tego w jaki sposób jest doświetlone pomieszczenie z lakierowaną podłogą.

Niby tak, ale nie zawsze będzie się to przekładało na jakieś konkretne opcje.
Umer pisze:Podłoga błyszcząca ma tą elegancję w sobie, od razu jakiś taki prestiż większy ;) Ale faktycznie jest ciężka w utrzymaniu, nie dość, ze się rysuje, to jeszcze widać na niej każdy paproch i smugę.

Z tą widocznośćią to sporo zależy moim zdaniem od oświetlenia i rozkładu jego źródełw pomieszczeniu też, no i okna nie bez znaczenia
Rolety w Lublinie

Polecam tę firme: https://lublinrolety.pl[…]

Aranżacja mieszkania w stylu Boho?

A czym taki styl się wyróżnia? Kojarzy mi się ja[…]

Po tych wszystkich opiniach to chyba sama się na Q[…]

A jakiej firmy byście polecali listwy dekoracyjne?[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>