FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Deski podłogowe, parkiet czy mozaika przemysłowa są produktem naturalnym, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Na tym forum znajdziesz dyskusje na temat renowacji i konserwacji drewnianych podłóg olejowanych i lakierowanych. Masz pytanie dotyczące środków do pielęgnacji? Nie wiesz czy Twój parkiet nadaje się do renowacji? Zadaj pytanie, załącz zdjęcia a nasi forumowicze i fachowcy z całej Polski chętnie Ci pomogą.
By Brychu82
Witam, jestem w trakcie renowacji mozaiki parkietowej, przede mna lailkierowanie.

Potrzebuje pomocy w wyborze lakier, ma byc "bezzapachowy", tzn nie z tych smierdzacych niestety. Wiem ze bedzie mniej trwalszy, ale nie mam możliwości smierdziochem pomalowac, aby sie wynieść z domu na ten czas, jaki doradzicie półmat, potrzebne 10 l.

Dziękuję za szybką, konkretna odpowiedź. Pozdrawiam
By jacradd85
Znajomi odnawiali całkiem niedawno podłogę i mieli podobną sytuację z lakierem - też musiał być bezzapachowy. Wybrali Domalux i póki co wszystko jest ok. Poniżej wrzucam link.

https://www.leroymerlin.pl/farby/srodki ... cgodF_UGdg
By Kawka34
Ja też polecam Domalux, szybko schnie, nie ma tego charakterystycznego zapaszku, no i jest ponoć ekologiczny. Wystarczy zrobić dwie warstwy, mąż kiedyś kupił coś innego i musieliśmy malować każdy mebel po cztery, pięć razy.
By Kasp
Ewidentnie. Sprawdzony, skuteczny i rzezywiście bezzapachowy, także będziesz mieć problem rozwiązany. Sam stosowałem kilkukrotnie i jestem bardzo zadowolony. Szczególnie ze stosunku jakości i trwałości do jego ceny. Obrazek
By Kasp
Albo podjedź do jakiegoś centrum parkietowego i tam zapytaj, bo pewnie poza dwoma wyżej wymienionymi rozwiązaniami, sprzedawcy będą w stanie polecić Ci inne bezwonne warianty.
By jacradd85
Polecą na pewno dużo więcej produktów, pytanie o ich ceny. Domalux jest wydajny i jego cena nie przeraża. Sprawdzone rozwiązanie.
By Kasp
poza domaluxem jest jeszcze parę innych rozwiązań, najlepiej jedź sobie do sklepu parkietowego, a nawet do jakiegoś typu obi, leroy merlin itp, i tam po prostu zapytaj.
By Kate1989
KasiaMar pisze:Możesz jeszcze spróbować lakier Altax. Nie jest bezwonny, ale zapach jest naprawdę delikatny i nie przeszkadza
Obrazek

To nie jest wcale taki delikatny zapach. Przeszkadza, zwłaszcza, jeżeli przyjdzie Ci spać w tym mieszkaniu. No i jak z dziećmi, to lepiej jednak wybrać Domalux, ten faktycznie nie pachnie.
Salon a dywan

Jeśli chodzi o moje preferencje to uważam że dywa[…]

Ja mam właśnie taką sypialnię w stylu glamour. Ran[…]

Ja uwielbiam czytać i oglądać seriale, w sezonie n[…]

Projektowanie wnętrz

Przy projektowaniu wnętrza w firmie, oraz wyborze […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>