FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Deski podłogowe, parkiet czy mozaika przemysłowa są produktem naturalnym, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Na tym forum znajdziesz dyskusje na temat renowacji i konserwacji drewnianych podłóg olejowanych i lakierowanych. Masz pytanie dotyczące środków do pielęgnacji? Nie wiesz czy Twój parkiet nadaje się do renowacji? Zadaj pytanie, załącz zdjęcia a nasi forumowicze i fachowcy z całej Polski chętnie Ci pomogą.
By Miki777
Witajcie! Szukam informacji o odnawianiu starych, drewnianych podłóg. Z Mężem kupiliśmy dom, w którym w dwóch pokojach są zadbane drewniane podłogi. Nie wiem jakie to drewno - przypuszczamy, że może to być świerk (jasne, długie i niektóre szerokie na tyle bym mogła wątpić by to byla sosna). Już doczytałam że stare deski można zdjąć i położyć od nowa. Jest tylko maly problem. Taki że w pokoju jednym i drugim stoi piec. Wiec po zburzeniu go, w podłodze powstanie dziura. Jeśli deski są na legarach jak postąpić? Jak je w ogole zdjąć by nie połamać (skoro przybite mocno gwoździami) i jak zapełnić później brak desek? Mozna by wstawic te 3, czy dac 3 calkiem nowe tylko nie wiadomo czy trafimy w ten rodzaj drewna itp..
Plakaty na ściane

u syna mam fototapetę i wygląda super, szczególnie[…]

Aranżacja łazienki

Z tymi remontami i aranżacjami to zawsze jest masa[…]

mieszkanie od dewelopera wrocław wydaje się rozs[…]

jak układać panele podłogowe?

Montaż podłogi to jedno, ale jeszcze trzeba to cud[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>