FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Deski podłogowe, parkiet czy mozaika przemysłowa są produktem naturalnym, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Na tym forum znajdziesz dyskusje na temat renowacji i konserwacji drewnianych podłóg olejowanych i lakierowanych. Masz pytanie dotyczące środków do pielęgnacji? Nie wiesz czy Twój parkiet nadaje się do renowacji? Zadaj pytanie, załącz zdjęcia a nasi forumowicze i fachowcy z całej Polski chętnie Ci pomogą.
thajski pisze:
KasiaMar pisze:Lakierowanie czy cyklinowanie nie ma sensu przy takim stanie podłogi. Panele to super rozwiązanie, zwłaszcza ze bardzo szybko i łatwo się je układa

Ułożyć nowe owszem - latwo i szybko pójdzie, ale skasować starą podłogę, w której miejsce miałyby one wjechać, to już będzie nie lada wyzwanie.

Dla dobrego fachowca do ogarnięcia, tylko pytanie jak do dźwignięcia dla budżetu domowego, bo tu bym bardrziej upatrywał problemu :)
Małgorzata_parkiety pisze:Wyjąć ekipę parkieciarską. Samodzielne działania nic nie dadzą.

Samodzielnie to można robić jak ktoś się naprawdę bardzo dobrze zna, w przeciwnym razie wróżę naprawdę tragiczny finał
Blat kuchenny

Ciekawe propozycje w zakresu wyboru blatów dajecie[…]

Na Twoim miejscu ja bym tę podłogę polakierował Vi[…]

Wypoczynek w salonie

Ja najbardziej lubię spędzać czas na moich pufach […]

Projektowanie wnętrz

Ja myślę, że projektant to dobry wybór jeśli chod[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>