FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Deski podłogowe, parkiet czy mozaika przemysłowa są produktem naturalnym, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Na tym forum znajdziesz dyskusje na temat renowacji i konserwacji drewnianych podłóg olejowanych i lakierowanych. Masz pytanie dotyczące środków do pielęgnacji? Nie wiesz czy Twój parkiet nadaje się do renowacji? Zadaj pytanie, załącz zdjęcia a nasi forumowicze i fachowcy z całej Polski chętnie Ci pomogą.
By Adamss
No własnie zastanawiałem sie nad położeniem podłogi drewnianej ale nie mam ochoty cyklinować..... W przypadku paneli nie trzeba tego robić ale w przypadku drewna już tak. Słyszałem, że jest to problematyczne. Drewno podoba mi sie o wiele bardziej ale zastanawiam się czy brać czy nie.....
Doradźcie czy jest to bardzo problematyczne
By bartel
Adamss pisze:No własnie zastanawiałem sie nad położeniem podłogi drewnianej ale nie mam ochoty cyklinować..... W przypadku paneli nie trzeba tego robić ale w przypadku drewna już tak. Słyszałem, że jest to problematyczne. Drewno podoba mi sie o wiele bardziej ale zastanawiam się czy brać czy nie.....
Doradźcie czy jest to bardzo problematyczne

Sprawa wielokrotnie omawiana na forum. Lakierujesz taką podłogę i zabezpieczasz ją tym samym przed niszczeniem. Ja od siebie polecam Vidaron. Lakier uzupełniasz raz na jakiś czas. A cyklinowanie to nie jest wcale rzecz, którą trzeba robić raz na rok jak przegląd samochodu i przy dobrej konserwacji daje się tego uniknąć.
By Denis65
Słyszeliście że na stronie internetowej plexiwarszawa.pl znajduje sie spory zestaw ofert z wyrobami z plexi? Jeśli nie słyszeliście to koniecznie zapoznajcie się ofertami i produktami.
By andrea8
Mnie właśnie też czekają pewne zmiany. Właśnie mam mieć remont korytarza wejściowego. Tam mam płytki, które strasznie wyglądają. Na przestrzeni lat porysały się i wypłowiały. Stąd ten pomysł na zmianę. Właśnie znalazłam płytki https://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/bisazza/ i zastanawiam się czy nie zastosować czegoś takiego tym razem. Co wy na to?
Salon w stylu angielskim

Mi się ogólnie nie podoba styl angielski, ale to j[…]

Meble w stylu angielskim

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>