FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Deski podłogowe, parkiet czy mozaika przemysłowa są produktem naturalnym, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Na tym forum znajdziesz dyskusje na temat renowacji i konserwacji drewnianych podłóg olejowanych i lakierowanych. Masz pytanie dotyczące środków do pielęgnacji? Nie wiesz czy Twój parkiet nadaje się do renowacji? Zadaj pytanie, załącz zdjęcia a nasi forumowicze i fachowcy z całej Polski chętnie Ci pomogą.
By matheo
#8480
Ja środkami do czyszczenia nie muszę się przejmować, ponieważ u mnie usługi sprzątające wykonuje firma Stanbest https://stanbest.pl/. Jeśli bylibyście zainteresowani ofertą to dane kontaktowe znajdziecie na podanej przeze mnie stronie internetowej.
By miksza0
#9571
Ja po przeprowadzce dość długo szukałam dobrych preparatów do sprzątania, zwłaszcza, że nie jest to moja ulubiona czynność... Po kilku próbach trafiłam na całkiem niezły płyn do podłóg - https://organika.com.pl/produkty/chemia-gospodarcza/criss-plyny-do-podlog/ - u mnie za pierwszym razem musiał poradzić sobie z zaschniętymi plamami po remoncie, z którymi większość środków sobie nie poradziła. A on dał sobie nieźle radę. Poza tym nie zostawia smug i takiej nieprzyjemnie klejącej podłogi, jak niektóre wcześniejsze moje płyny. :)
By Franek74
#9755
Warto zajrzeć do firmy www.aseopaper.pl. Ma w swojej ofercie szereg środków dezynfekcyjnych oraz chemicznych. . Prowadzą zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Solidny i rzetelny sprzedawca.
By wilkona
#11248
Sama dość długo szukałam jakiś dobrych środków, które by mi jakoś ułatwiły sprzątanie, którego i tak nie lubię. Dla testów kupiłam m.in płyny do podłóg, okien i do zmywania z oferty kaufland.pl. Na ten moment jestem bardzo zadowolona z efektów. Faktycznie nieźle usuwają zaschnięte plamy i nie zostawiają smug ani takiej białej śliskiej warstwy. Mam nadzieję, że to nie kwestia jednego konkretnego produktu, ale całe serie będą tak samo dobre i już nie będę musiała dłużej szukać czegoś godnego uwagi.

- 海外留学服务中心Q微信:501058216办理澳洲毕业证,办理美国毕业证,办理加拿大毕业证,办理[…]

〈청도출장샵 〉【홈방문SOD2 7,NET】{카톡KN39}♡청도출장안마 ャ 청도콜걸샵 ャ 청[…]

- 海外留学服务中心Q微信:501058216办理澳洲毕业证,办理美国毕业证,办理加拿大毕业证,办理[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>