FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By lula
Drzwi przesuwne chowane w ścianę prezentują się rewelacyjnie, sama chętnie bym je u siebie zamontowała! :)
By majsterkowicz
Drzwi przesuwne wewnętrzne to rzeczywiście ciekawe rozwiązanie dla osób chcących oddzielić od siebie pomieszczenia. Dobrze sprawdzą się również w niewielkich pomieszczeniach oszczędzając miejsce :)
By kasiasasia
A gdzie polecacie kupić drzwi przesuwne pokojowe? Jakich producentów polecacie, a na jakich radzicie uważać?
By AdrzejAndriu
Możesz poszukać w okolicy jakiejś firmy, która zajmuje się właśnie drzwiami przesuwnymi, wydaje mi się że będzie to lepsze niż kupować od producenta i samemu montować. Niezależnie czy chcesz drzwi przesuwne podwójne czy pojedyncze będziesz miał pewność, że porządnie są wykonane i zamontowane.
By bartel
Coś w tym jest - mam na myśli poszukiwanie tej firmy, która zrobi to za nas. Odnoszę się do swojego poprzedniego posta, a mianowicie chodzi mi tu o kwestię dobrego montażu. A z drzwiami przesuwnymi jest trochę więcej roboty.
By AniaK
Planuję właśnie zamontować drzwi przesuwne i zastanawia mnie, czy powinnam szukać specjalistów od montażu, czy wystarczy jak zdecyduje się na usługę sklepu budowlanego. Co radzicie?
By kara
Zdecydowałam się na drzwi przesuwne naścienne, trochę się naczytałam o ich montażu, że nie jest to aż taka prosta sprawa i postawiłam na fachowców, nie mam zaufania do usług marketów budowlanych. Myślę, że dobrze wybrałam, bo drzwi sprawują się super i nie mam z nimi żadnych problemów.
By Sławek
Przesuwane drzwi mają to do siebie, że nie są proste w montażu, ale w sumie nawet nie wiem czy w marketach budowlanych mają opcję ich montażu.
By Krystian
Mi się bardzo drzwi przesuwne chowane w ścianę podobają, ale to niestety nie są tanie rzeczy :(
By sisi
Drzwi przesuwne do pokoju to kojarzą mi się bardziej z takimi azjatyckimi wnętrzami, dlatego wolę klasyczne drzwi :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Najładniejsze i najtańsze na targu Xdd :lol:

Bielizna damska

Zgadzam się, najładniejszą damską bieliznę można k[…]

Krzesła do jadalni

Może jakieś tapicerowane? Na MebleWersal znajdzies[…]

Ja jeszcze nie wiem ile zapłacę za remont łazienki[…]