FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
leoniadka pisze:
Kasp pisze:Wśród wielu farb do tego celu, polecam Ci zwrócić szczególną uwagę na produkty tej marki, bo są bardzo wydajne. Obrazek

A jak się kwestie cenowe mają do tej wydajności, mocno bije po kieszeni taki zakup?

Nie bije, biorąc pod uwagę, że inwestujesz na parę ładnych lat to przeliczająć, nie jest to wcale droga impreza.
Lawenda pisze:Najlepiej proszkowe, albo no cóż.. ja maluję jak przedszkolak, więc mi zostają fachowcy:)

Jak przedszkolak, czyli mniej więcej do wysokości kolan osoby dorosłej? :D
Kasp pisze:Wśród wielu farb do tego celu, polecam Ci zwrócić szczególną uwagę na produkty tej marki, bo są bardzo wydajne. Obrazek

Teknos bardzo dobry, krycie jak należy no i nawet jak ktoś nie ma doświadczenia to da radę wszystko dobrze ogarnąć
Salon a dywan

Jeśli chodzi o moje preferencje to uważam że dywa[…]

Ja mam właśnie taką sypialnię w stylu glamour. Ran[…]

Ja uwielbiam czytać i oglądać seriale, w sezonie n[…]

Projektowanie wnętrz

Przy projektowaniu wnętrza w firmie, oraz wyborze […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>