FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
By leoniadka
Kawka34 pisze:Mi się zawsze wydawało, że aluminium to bardziej na próg, albo do płytek, ale to zaskakująco ładnie wygląda. Słyszałam, że są wygodne, nie ma problemu z czyszczeniem i tak dalej.
Podoba mi się to połączenie:) z drewnem i tym kolorkiem na ścianie:
Obrazek

Czyszczenie w sumie proste, wystarczy na wilgotno, a czasem nawet zupełnie suchą ściereczką, gazą czy cośi temat załatwiony . Do nowoczesnych wnętrz naprawdę idealne rozwiązania.
By formaistyl
KasiaMar pisze:Potrzebuje rady – rodzice remontują mieszkanie i zastanawiają się nad aluminiowymi listwami? Ma je ktoś? Jak się sprawdzają?
Chodzi mniej więcej o coś takiego:
Obrazek

Aluminiówki są trwałe i w sumie malo podatne na zabrudzenia, łatwe w czyszczeniu. I trzeba przyznać, że wyglądają bardzo efektownie.
By KasKa
Jane Doe pisze:Bardzo efektownie wyglądają imo takie płaskie listwy przypodłogowe.
Obrazek

Te na zdjęciu są naprawdę bardzo ładne, podobają mi się. Jak dla mnie optymalna wysokość.
By Jane Doe
KasKa pisze:
Jane Doe pisze:Bardzo efektownie wyglądają imo takie płaskie listwy przypodłogowe.
Obrazek

Te na zdjęciu są naprawdę bardzo ładne, podobają mi się. Jak dla mnie optymalna wysokość.

Mi się podobają tez dlatego, że nie wyglądają jak z przychodni tylko tak nowocześnie i elegancko. Fajnie by wyglądały w lofcie.
By KasKa
Jane Doe pisze:
KasKa pisze:
Obrazek

Mi się podobają tez dlatego, że nie wyglądają jak z przychodni tylko tak nowocześnie i elegancko. Fajnie by wyglądały w lofcie.

Tak, w ogole takie listwy pasują do postindiustrialnych wnętrz:)
By Klaudia.E
KasKa pisze:Czy takie listy aluminiowe po jakimś czasie nie stracą koloru poprzez utlenianie się aluminium?

Nie, listwy aluminiowe są bardzo trwałe. Musiałabyś je mieć dobre kilkanaście, kilkadziesiąt lat, żeby w wyraźny sposób straciły kolor, a to już gwarantuję, że zdążą ci się znudzić kilka razy i je na pewno wymienisz. Do loftów idealne:)
Meble na wymiar

Od niedawna mam nowy stół na wymiar, a krzesła do […]

Panele 3D opinie

NO ja myślę, że te panele ścienne 3D ze styropianu[…]

Panele Quick Step opinie

Ja tam co prawda nie miałem chyba nigdy u siebie p[…]

Eko płyta pod panele opinie

Ja tam myślę, że podkład pod panele eko jest całki[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>