FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
By sisi
Ma ktoś doświadczenia z listwami z Komfortu? Ich ceny są na rozsądnym poziomie, dlatego strasznie mnie zastanawia czy będą dobrym wyborem ;)
By Szaraczek
sisi pisze:Ma ktoś doświadczenia z listwami z Komfortu? Ich ceny są na rozsądnym poziomie, dlatego strasznie mnie zastanawia czy będą dobrym wyborem ;)

Moim zdaniem ceny Komfortu są idealnie dopasowane z ich jakością, czasami może się trochę przepłaca, ale jednak marka też kosztuje :) :) :)
By Karp
Szczerze mówiąc nigdy się nie interesowałem jak to z Komfortem jest, ale mam wrażenie że oni mają tam spore przebitki cenowe i że się zwyczajnie tam nie opłaca kupować... A wy jakie macie opinie na temat Komfortu, rzeczywiście tak jest z tymi przebitkami, czy można coś w rozsądnej cenie znaleźć?
By AgaS
No jeśli chodzi o Komfort to oni mają przeróżny przekrój cen, można i na promocji wyhaczyć jakieś za 19,99 zł za metr, ale są i takie bardziej ekskluzywne nawet za 200 ziko za metr ;) No generalnie mi tam się wydaje, że się mocno za nie nie przepłaca i że spokojnie coś w atrakcyjnych cenach można znaleźć ;)
By Kowalik
W Komforcie często można też fajne promki znaleźć i dorwać coś w fajnej cenie :) Jak z tymi przebitakmi to nie wiem, chyba najelpiej wybrać jakieś konkretne i na jakiejś porównywarce cen sprawdzić gdzie najtaniej ;)
By Dejmien
AgaS pisze:No jeśli chodzi o Komfort to oni mają przeróżny przekrój cen, można i na promocji wyhaczyć jakieś za 19,99 zł za metr, ale są i takie bardziej ekskluzywne nawet za 200 ziko za metr ;) No generalnie mi tam się wydaje, że się mocno za nie nie przepłaca i że spokojnie coś w atrakcyjnych cenach można znaleźć ;)

No powiem szczerze, że za 200 zł za metr to ja listw w Komforcie nie widziałem, to chyba jednak przesada trochę ;)
Projekt domu

Na tym etapie warto zastanowić się nad rodzajem og[…]

Magazyn

Jezeli potrzebujesz dobrych palet to popatrz sobie[…]

Drzwi wejściowe

Przy wyborze drzwi zewnętrznych należy rozważyć ni[…]

Drewniane okna

Faktycznie rolety sprawdzą się tutaj doskonale. Zr[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>