FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
Ja mogę Ci polecić listwy od DLH. Możesz je zamówić w ich sklepie internetowym. Ja zamawiałam u nich podłogi i listwy jednocześnie na początku tego roku i byłam bardzo zadowolona z jakości usług. :) Listwy dostępne są w ich ofercie w kilku rozmiarach oraz rodzajach profili. Fabrycznie wykończone są one białym akrylem, ale można malować je na dowolny kolor. Zostawiam link: https://dlh.pl/podlogi/listwy-przypodlogowe.html
No listwy ciężko przez internet.. Koszt wysyłki spory może być, i co najważniejsze - kolor. Na każdym monitorze inny. Jak mebel można opękać albo oddać, tak "bawić się" z listwami nie polecam
Listwy oświetleniowe LED

Wydaje mi sie, że wieczorem w salonie takie ledy w[…]

Stalowa hala

Wydawałoby się, że taka stalowa hala to nic trudne[…]

Z tego co wiem to ecco nie jest raczej polska firm[…]

Przede wszystkim pamiętajmy o tym, by wybrać urząd[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>