FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
#7145
Malgoska87 pisze:Masz racje z tymi narożnikami do listew. Myślę, że nawet łatwiej wtedy zamontować takie listwy, bo nie trzeba ich precyzyjnie ciąć pod kątem na rogach. A gdzie dostane takie narożniki? A czy można gdzieś wypożyczyć taką piłę do listew? Czy trzeba ją kupić?


Zwykła piła teoretycznie da radę, jednak tu się trzeba będzie dopytać bo mamy do czynienia z bardzo dużym zapotrzeboaniem na precyzję
By trr
#8497
Nie ma większego problemu z montazem takich listew. Powiedziałbym wręcz, że jest to proste i praktycznie każda ogarnięta ekipa sobie z tym poradzi. Wprawdzie jest to trochę trudniejsze niż zamontowanie listew plastikowych ale jednak efekty są o wiele lepsze.

Zobacz sobie zdjęcie poniżej.

Największy wybor listew znajduje się w sklepie Dobre Dla Domu:
https://www.ddd.com.pl/kategoria/akceso ... i_7_1.html


Są specjalne listwy z otworami na kable.
#9617
Jeśli rozważacie zakup listew to wyłącznie mdf albo drewno, i raczej bym nie oszczędzał dobra podłoga, słaba listwa i cały wysiłek psu na budę. Listwy jedynie od Barlinek, Dziurskip, MBW profile , pewna jakość za rozsądną cenę.

Witam, prośba o pomoc z montażem listew przypodłog[…]

Winylowa podłoga, co to takiego?

Zastanawiam sie ostro nad panelami winylowymi. Upa[…]

Dodatki do wnętrza

Ogromne znaczenie w dekorowaniu wnętrz ma to w jak[…]

BEIJING Jared Goff Youth Jersey , May 12 (Xinhua[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>