FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
Malgoska87 pisze:Masz racje z tymi narożnikami do listew. Myślę, że nawet łatwiej wtedy zamontować takie listwy, bo nie trzeba ich precyzyjnie ciąć pod kątem na rogach. A gdzie dostane takie narożniki? A czy można gdzieś wypożyczyć taką piłę do listew? Czy trzeba ją kupić?

Zwykła piła teoretycznie da radę, jednak tu się trzeba będzie dopytać bo mamy do czynienia z bardzo dużym zapotrzeboaniem na precyzję
By trr
Nie ma większego problemu z montazem takich listew. Powiedziałbym wręcz, że jest to proste i praktycznie każda ogarnięta ekipa sobie z tym poradzi. Wprawdzie jest to trochę trudniejsze niż zamontowanie listew plastikowych ale jednak efekty są o wiele lepsze.

Zobacz sobie zdjęcie poniżej.

Największy wybor listew znajduje się w sklepie Dobre Dla Domu:
https://www.ddd.com.pl/kategoria/akceso ... i_7_1.html

Są specjalne listwy z otworami na kable.
Jeśli rozważacie zakup listew to wyłącznie mdf albo drewno, i raczej bym nie oszczędzał dobra podłoga, słaba listwa i cały wysiłek psu na budę. Listwy jedynie od Barlinek, Dziurskip, MBW profile , pewna jakość za rozsądną cenę.
wnętrza domów kraków

hej, interesuje mnie jak wyglądają wnętrza domó[…]

no nie wiem ja oglądałam filmy na yt ale ostateczn[…]

Szare panele podłogowe

ja jestem podobnego zdania, jakość w przypadku pod[…]

witajcie, czy może ktoś z użytkowników forum ma do[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>