FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
KasiaW1984 pisze:A może spróbować je przykleić? Tylko wtedy najlepiej poradzić się jakiegoś fachowca, jakiego kleju użyć
Ja się już w zasadzie przyzwyczaiłam, że u mnie ciągle odpadają...

Tylko to musi być chyba naprawdę dobry klej, bo te elementy jakby mają w standardzie tendencję do odpadania.
Kate1989 pisze:Obawiam się, że do tego trzeba się przyzwyczaić i zawczasu kupić zapas tych zakończeń, żeby zawsze były takie same. U mnie jest tak samo, ciągle odpadają.

Na to nie ma reguły, niektóre zakończenia będą trwałe, a inne będą ciągle fruwały,,,
Kate1989 pisze:
Kasp pisze:Takie proste zakończenia na kąty też w niektórych przypadkach dobrze "robią robotę" Obrazek

Ale to nie wygląda najładniej. Niestety te odpadające łączenia też nie najlepiej, więc chyba zostaje klej.[/quote
Tylko że to nie zawsze będzie odpadało, trzeba trochę się postarać i wszsystko będzie ok :)
Kate1989 pisze:Obawiam się, że do tego trzeba się przyzwyczaić i zawczasu kupić zapas tych zakończeń, żeby zawsze były takie same. U mnie jest tak samo, ciągle odpadają.

No lepiej przy pierwszym zakupie od razu sobbie wziąc nieco więcej bo potem jak się będą gubić to tylko irytacja.
Kasp pisze:Takie proste zakończenia na kąty też w niektórych przypadkach dobrze "robią robotę". W wielu miejscach listwę trzeba będzie samodzielnie przerabiać żeby nie wyglądała źle (np przez wystający MDF) Człowiek nie zdaje sobie sprawy z wielu rzeczy dopóki nie przeczyta rad fachowca :) Polecam to:
https://parkiet.pl/blog/zamawiamy-listw ... cic-uwage/ Obrazek

Taaaaak, tu jest opisane dokładnie jak ustrzec się przed największą bolączką jeśli chodzi o zakończeniaa listwe przypodłogowych
Inwestować w podłogę?

"Inwestować w podłogę?" - jeżeli nie chc[…]

Jakie schody wybrać?

Ja wybrałam schody dębowe dywanowe ze szklana balu[…]

Solidna firma z okolic Warszawy

Przestrzegam przed FABRYKA SCHODOW, firma nieprofe[…]

Kredyt gotówkowy na remont

Pytaj w banku Raiffeisen o kredyt gotówkowy na dow[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>