FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
By trr
Jest droższy. Może nie jakoś dramatycznie, ale jednak cena takiego betonu na podłogę jest o wiele wyższa nić cena tradycyjnych płytek gresowych.

Poza tym mi osobiscie efekt betonu się nie podoba i uważam, ze o wiele lepiej na podłodze prezentuja sie na przykład nowoczesne płytki gresowe. Jak na przyklad w tym pomieszczeniu ( na zdjęciu jest seria płytek od Tubądzina http://www.tubadzin.pl )
Obrazek
By Matelo
Czasami podczas remontu potrzebujemy betonu architektonicznego. Wiem, że nie jest to dość typowe ale sama stoje przed remontem i wiem, ze bedzie on nam potrzebny.Po poszukiwaniach udało mi się znaleźć tą firmę http://art-bet-design.pl/o-firmie/ . Mają świetnej jakości beton , po za tym odpowiadają miłe na każde zadane pytanie. Moze wam się przyda
By wilkona
Podoba mi się taki surowy klimat wnętrz. Pewnie sama nie miałabym odwagi, żeby u siebie zrobić coś takiego, ale u kogoś czy na zdjęciach jestem zdecydowanie na tak :D Tylko pewnie faktycznie sam materiał jest droższy niż przypadkowe płytki albo panele, ale zapewne jest też bardziej wytrzymały. wymaga tylko odpowiedniej aranżacji
Wnętrze

Urządzanie mieszkania zawsze wydawało mi się czymś[…]

Dodatki do domu

Na jakie dekoracje stawiacie w swoich domach ? Chc[…]

Bielizna damska

Sporo w sieci jest sklepów z bielizną, ja zwykle z[…]

Jak rozwijać swój biznes?

Planujac w dzisiejszych czasach biznes trzeba spoj[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>