FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
By trr
Jest droższy. Może nie jakoś dramatycznie, ale jednak cena takiego betonu na podłogę jest o wiele wyższa nić cena tradycyjnych płytek gresowych.

Poza tym mi osobiscie efekt betonu się nie podoba i uważam, ze o wiele lepiej na podłodze prezentuja sie na przykład nowoczesne płytki gresowe. Jak na przyklad w tym pomieszczeniu ( na zdjęciu jest seria płytek od Tubądzina http://www.tubadzin.pl )
Obrazek
By Matelo
Czasami podczas remontu potrzebujemy betonu architektonicznego. Wiem, że nie jest to dość typowe ale sama stoje przed remontem i wiem, ze bedzie on nam potrzebny.Po poszukiwaniach udało mi się znaleźć tą firmę http://art-bet-design.pl/o-firmie/ . Mają świetnej jakości beton , po za tym odpowiadają miłe na każde zadane pytanie. Moze wam się przyda
By wilkona
Podoba mi się taki surowy klimat wnętrz. Pewnie sama nie miałabym odwagi, żeby u siebie zrobić coś takiego, ale u kogoś czy na zdjęciach jestem zdecydowanie na tak :D Tylko pewnie faktycznie sam materiał jest droższy niż przypadkowe płytki albo panele, ale zapewne jest też bardziej wytrzymały. wymaga tylko odpowiedniej aranżacji
Panele Kronopol

Właśnie, czasem jednak lepiej postawić na doświadc[…]

Kwestia gustu - jedni lubią listwy sztukateryjne, […]

Ja często czerpię inspirację z różnych blogów :)

Nie trzeba się sztywno trzymać danego stylu - zaws[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>