FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
W tym miejscu są zamieszczane wszelkie ogłoszenia firm - sprzedaż i układanie parkietu, desek, paneli, renowacje i cyklinowanie, montaż listew, etc.
By Lolek
#1039
Firma KENIO oferuje usługi parkieciarskie oraz doradztwo techniczne w zakresie doboru optymalnych materiałów oraz rozwiązań. Zajmuje się również sprzedażą profesjonalnych produktów związanych z tematyką podłogową. Nasz sklep wyposażony jest w wysokogatunkowe materiały niezbędne do stworzenia eleganckiej, ciepłej i przyjaznej dla środowiska podłogi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży podłóg drewnianych świadczymy usługi opierając się na najnowszych technologiach, korzystając z wybranych krajowych i zagranicznych materiałów wysokiej jakości
By muszkieter
#9110
Oferta jest bardzo fajna :) Nie mysleliście żeby dla Kenio założyć stronę internetową ? Zawsze to dodatkowa reklama. Mój szef zaczął reklamować się w internecie na portalu społecznościowym ale i poprzez stronę www. Zajmujemy się cyklinowaniem. Znalazł dobry i niedrogi hosting stron internetowych i niewiele płaci na rok. Może też powinniście spróbować ? Ja z doświadczenia w naszej firmie wiem, że nie ma to jak dobra strona internetowa prezentująca ofertę firmy :) Ludzie szukają w internecie, chociaż opinia z polecenia też jest bardzo ważna :)
Wyposażenie warsztatu

Ja w swoim przydomowym warsztacie do oświetlenia s[…]

Ja podobnie jak wielu z Was lubię oglądać i obstaw[…]

Moim zdaniem decyzja należy do Was. Wybierzcie to […]

Półki na książki

W poprzednim mieszkaniu miałem duży biały regał ro[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>