FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Miejsce do zamieszczania ogłoszeń kupna parkietu, desek, listew oraz nietypowych, rzadkich materiałów. W tym miejscu można również zamieszać zlecać wykonanie usługi.
By wojtek
Witam,

szukam parkieciarza, który podejmie się remontu ok 50m2 parkietu (cyklinowanie + olejowanie) w okolicy Warszawa mokotów. Zależy mi na solidnej robocie i referencjach od przynajmniej 3 zadowolonych klientów. Proszę o podesłanie ofert z wyszczególnioną ceną za cyklinowanie parkietu (za 1m2) oraz zdjęć wykonanych prac + kontaktów do klientów / ew. pisemnych referencji.

Pozdrawiam
Wojciech M.
Witam,

jestem parkieciarzem z 10-letnim doświadczeniem w branży, mam własne maszyny. Cyklinowanie bezpyłowe + lakierowanie 4-krotne to koszt 45zł/m2 netto.
Mogę zaoferować parkiet dębowy / jesionowy, deski parkietowe egzotyki i krajowe w dobrych cenach.

Jestem z Łodzi ale w Warszawie też robie. Proszę o telefon 791-542-536

Pozdrawiam
Wiesław
Polecam kontakt z tą firmą:
http://wasparkiet.pl/cyklinowanie-parkietu/

Aczkolwiek radze umawiać sie na usługi z wyprzedzeniem bo klientów mają bardzo wielu. Usługa sprawna, nie grzebia się i co najwazniejsze wykonują to porządnie.

Cena zależy od parkietu, od powierzchni na jakiej się znajduje (oraz od tego czy bedą wymagane jakies prace renowacyjne). Jak się skontaktujesz to powinniście się dogadać.
Jaki hotel na konferencję

Nie będę polecać nic w Warszawie, bo chociaż kojar[…]

Wyposażenie warsztatu

Zapewne w warsztacie macie też pilarkę i wiele inn[…]

Nasze ogrody

Też mam w planach zabrać się za 2 tyg. za ogród zi[…]

Co na prezent

A co powiecie na telefon w prezencie dla mojego br[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>