FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Miejsce do zamieszczania ogłoszeń kupna parkietu, desek, listew oraz nietypowych, rzadkich materiałów. W tym miejscu można również zamieszać zlecać wykonanie usługi.
By peszka
#3589
Pewnie, że realne, ale wielu takich przypadków nie będzie. Na pewno Mikro Rata. Oni akurat nie sprawdzają BIK. Dają właśnie do 10 tysięcy, RRSO rozsądne, spłata przez max 2 lata. A czy rata będzie pod twoje możliwości, to już sobie sami sprawdźcie.
By Ewelia
#3853
Jak w banku nie dostaniecie to zostają wam tylko firmy pożyczkowe. Może spróbujcie z jakichś funduszy socjalnych albo po rodzinie? Te pozabankowe pożyczki się średnio opłacają.
By Lawenda
#3988
Przede wszystkim zwróćcie uwagę na tak zwane dodatkowe koszty. Bo czasami w przypadku ofert firm pożyczkowych może okazać się, że za każdego SMSa, który wam przypomni o zbliżającej się racie trzeba będzie zapłacić.. na dodatek podlega on kapitalizacji odsetek, więc naprawdę trzeba uważać.
By leoniadka
#5110
babtu pisze:Potrzebujemy maksymalnie 10 tysięcy. W banku ich nie dostaniemy. Jesteśmy gotowi na spokojne spłacanie rat w wysokości 500 zł miesięcznie. Czy realne jest coś takiego w firmach pożyczkowych? Jakie są maksymalne okresy spłaty? Bo gdzie patrzę to nie widzę nawet rocznych....


Realne jak najbardziej, tylko przy pożyczkach poza bankiem sprawdzajcie przede wszystkim dokładnie wszystkie koszta i parametr RRSO...
By Mikolaj
#7288
Jeśli tylko można uniknąć pożyczki, to lepiej jej nie brać. Remont może potrwać dłużej, albo można go zrobić później (i odłożyć na niego pieniądze) ale przynajmniej będziesz miał spokojną głowę, bez comiesięcznej raty. Można też spróbować poszukać oszczędności. Dobrym pomysłem jest wypożyczenie (a nie kupowanie) sprzętu, który będzie potrzebny podczas remontu (jeśli chodzi o rusztowania to dobre ceny ma firma http://bau-form.pl/). Warto też jak najwięcej zrobić samemu.
By trr
#9250
Masz poza tym jeszcze wiele rankingów pożyczek. Czy to w bankach czy w firmach prywatnych.
Wybierzesz sobie z niego, najkorzystniejszą opcję.

Poza tym w przypadku trudnej sytuacji, na przykład kiedy mamy wpisy w biurze informacji kredytowej, dobrze jest skorzystać z pomocy doradcy.Raczej w takiej sytuacji nie mamy możliwości wziecia kredytu w banku, ale doradca moze przejrzeć dla nas pożyczki prywatne oraz nakierować na pożyczkę, która będzie dla nas opłacalna.

Firmy prywatne również mogą mieć korzystne oprocentowanie.
Jaki zbiornik na szambo?

To zalezy ile osób mieszka i bedzie korzystać.

Jak rozwijać swój biznes?

Są firmy, które pomagają w rozwoju, między innymi […]

Ogrzewanie elektryczne jest drogie, chyba że oszcz[…]

Projektowanie wnętrz

Na pewno warto sprawdzić ofertę pracowni https[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>