FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Miejsce do zamieszczania ogłoszeń kupna parkietu, desek, listew oraz nietypowych, rzadkich materiałów. W tym miejscu można również zamieszać zlecać wykonanie usługi.
By Komancz
#11142
majki pisze:Przeprowadzka małych samochodem jest niezwykle męcząca, ponieważ trzeba zrobić sporo kursów. Wynajmij sobie lepiej jakieś większe auto na przykład w wypożyczalni samochodów https://car-rental.pl/kontakt/wypozycza ... dow-radom/


W dużych miastach wybór zapewniony http://wypozyczalnia-aut24.pl/lista-wyp ... warszawie/ , więc wolny, większy samochód nietrudno wynająć. Przy małych przeprowadzkach i wsparciu znajomych, rodziny to ekonomiczne rozwiązanie problemu przeprowadzki:)
#12089
Przeniosłem się za granicę na Cypr i naprawdę potrzebowałem samochodu, aby załadować cały bagaż i spokojnie pojechać prosto z lotniska. W rezultacie zwróciłem się do https://cars-scanner.pl/cypr/limassol_wynajem_samochodow.html i tuż przed moim przyjazdem czekałem na samochód na parkingu niedaleko lotniska. Za tydzień wynajmu zapłaciłem tylko 80 dolarów. Byłem mile zaskoczony cenami transportu, ponieważ taksówka na Cyprze jest bardzo droga.

Pytam się w imieniiu mojego wujka, który wpadł w d[…]

Trzeba regularnie, jeśli kupisz dobrą chemię oraz […]

Wiem, że na pewno najlepiej jest brać AC4 o grubo[…]

Mam właśnie listwy poliuretanowe podświetlone LEDa[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>