FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Miejsce do zamieszczania ogłoszeń kupna parkietu, desek, listew oraz nietypowych, rzadkich materiałów. W tym miejscu można również zamieszać zlecać wykonanie usługi.
By Dasja
Niedawno się przeprowadzałam i doszłam do wniosku, że bardziej opłaca się wysłać niektóre rzeczy kurierem, niż najmować firmę od przeprowadzek. DHL ma pakiet ciężki, który nadaje się idealnie https://dhl24.com.pl/pakiety/prezentacja.html Można nadać paczkę do 31 kilo i to wystarczyło na sporo moich ciuchów :P
By Mania
Ja miałam takie szczęście, że przeprowadzałam się do bloku obok, stąd obecność firmy przeprowadzkowej była zbędna. Wystarczyło kilku znajomych i jakoś wszystko przenieśliśmy. Ale samo pakowanie to dla mnie tragedia. Zabezpieczenie wszystkich wartościowych rzeczy, szkła i innych naczyń było mega wyzwaniem. Milion kartonów wszędzie. Ale w tym wszystkim jeszcze gorsze było rozpakowanie tych wszystkich klamotów. Z tym kurierem spoko opcja, w sumie nie wpadłabym na to. Ale będę wiedziała na przyszłość. Dasja, byłaś nadawcą i odbiorcą jednocześnie? :D
By Trema
Opcja z paczkami może faktycznie by się przydała. Ja się przeprowadzałam kilkadziesiąt kilometrów i firma przeprowadzkowa odpadła, bo za duży koszt. Wynajęłam samochód na godziny i musiałam zrobic trzy kursy. I i tak dużo zapłaciłam:/ Nie dość, że koszt wynajmu, to jeszcze paliwo.
By Papardelle
Mi też się wydaje, że wynajem samochodu na godziny jest znacznie bardziej odpowiednią opcją. W końcu nie musisz się przejmować tym, że panowie ci coś potłuczą, wręcz przeciwnie, sam się wszystkim zajmiesz. No i zawsze będzie taniej.
wnętrza domów kraków

hej, interesuje mnie jak wyglądają wnętrza domó[…]

no nie wiem ja oglądałam filmy na yt ale ostateczn[…]

Szare panele podłogowe

ja jestem podobnego zdania, jakość w przypadku pod[…]

witajcie, czy może ktoś z użytkowników forum ma do[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>