FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Miejsce do zamieszczania ogłoszeń kupna parkietu, desek, listew oraz nietypowych, rzadkich materiałów. W tym miejscu można również zamieszać zlecać wykonanie usługi.
By Blizbor11
W ofercie Ratalska znajdziesz idealne pożyczki na jasnych i przejrzystych zasadach. Wystarczy złożyć prosty wniosek internetowy i poczekać na decyzję pożyczkową. Korzystne pożyczki pozabankowe udzielane są nawet na kwotę 10 tysięcy złotych. Zobowiązanie do spłaty rozłożysz nawet na 24 raty. Aby otrzymać dodatkową gotówkę wystarczy dowód osobisty, nie trzeba dosyłać żadnych zaświadczeń.
By grażka
A ile przy tym idealnym rozwiązaniu trzeba oddać pożyczając np 4 tys? Dwa razy tyle? :D W banku Raiffeisen można wziąć takie same 4 tys i na na takie same 2 lata i do tego nieoprocentowaną. prowizja dla banku to tylko 120 zł czyli oddajesz razem 4120
By marekhs
Pożyczka bezpieczna i od zaraz to http://qcredit.pl/ naprawdę dobra oferta można pożyczyć nawet do 50000 złotych. Ja pożyczałam pieniądze na zakup nowego samochodu i pieniądze otrzymałam w ten sam dzień. Polecam bo naprawdę jest to wygodna i szybka opcja.
By mondek90
marekhs pisze:. Ja pożyczałam pieniądze na zakup nowego samochodu

Ja bym się nie zdecydowała na taką pożyczkę. Bałabym się, że auto popsuje mi się lub mi je ukradną, zanim jeszcze zdążę je spłacić...mój szwagier miał taką sytuację i do najprzyjemniejszych ona nie należała :( Ja zdecydowałam się na zakup samochodu używanego. Jedyne, o co musiałam zadbać, to wymiana skrzyni biegów, bo ta co była, nie nadawała się już do użytku. Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupu :)
Stalowa hala

Ja miałam do czynienia z firmą, która stanęła na w[…]

Drewniane okna

okna do domu kupowaliśmy na http://www.okna-pasywn[…]

Jak najbardziej polecam taką możliwość. Sam miesz[…]

Oferta firmy KENIO

Oferta jest bardzo fajna :) Nie mysleliście żeby d[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>