FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Miejsce do zamieszczania ogłoszeń kupna parkietu, desek, listew oraz nietypowych, rzadkich materiałów. W tym miejscu można również zamieszać zlecać wykonanie usługi.
By babtu
#3558
Potrzebujemy maksymalnie 10 tysięcy. W banku ich nie dostaniemy. Jesteśmy gotowi na spokojne spłacanie rat w wysokości 500 zł miesięcznie. Czy realne jest coś takiego w firmach pożyczkowych? Jakie są maksymalne okresy spłaty? Bo gdzie patrzę to nie widzę nawet rocznych....
By peszka
#3589
Pewnie, że realne, ale wielu takich przypadków nie będzie. Na pewno Mikro Rata. Oni akurat nie sprawdzają BIK. Dają właśnie do 10 tysięcy, RRSO rozsądne, spłata przez max 2 lata. A czy rata będzie pod twoje możliwości, to już sobie sami sprawdźcie.
By babtu
#3590
Pod względem warunków, RRSO, wysokości raty i całkowitego kosztu wygląda to całkiem w porządku. Pasuje nam opcja takiego okresu spłaty. Szczerze mówiąc to spodziewaliśmy już dużo gorszych warunów przy takich zasadach spłaty. W ciągu kilku dni złożymy wniosek i sprawdzimy czy wszystko się potwierdzi.
By Ewelia
#3853
Jak w banku nie dostaniecie to zostają wam tylko firmy pożyczkowe. Może spróbujcie z jakichś funduszy socjalnych albo po rodzinie? Te pozabankowe pożyczki się średnio opłacają.
By Lawenda
#3988
Przede wszystkim zwróćcie uwagę na tak zwane dodatkowe koszty. Bo czasami w przypadku ofert firm pożyczkowych może okazać się, że za każdego SMSa, który wam przypomni o zbliżającej się racie trzeba będzie zapłacić.. na dodatek podlega on kapitalizacji odsetek, więc naprawdę trzeba uważać.
By leoniadka
#5110
babtu pisze:Potrzebujemy maksymalnie 10 tysięcy. W banku ich nie dostaniemy. Jesteśmy gotowi na spokojne spłacanie rat w wysokości 500 zł miesięcznie. Czy realne jest coś takiego w firmach pożyczkowych? Jakie są maksymalne okresy spłaty? Bo gdzie patrzę to nie widzę nawet rocznych....


Realne jak najbardziej, tylko przy pożyczkach poza bankiem sprawdzajcie przede wszystkim dokładnie wszystkie koszta i parametr RRSO...

Na pewno nie jest to łatwe zadanie. Mozesz oczywiś[…]

Kuchnia panele czy płytki ?

Ja w swojej kuchni mam płytki gresowe i moim zdani[…]

Maintains higher the best quality of this shoes: I[…]

Nike Classic Cortez Sportschuhe

Innovatives Fahrgestelldesign und -stil verbessern[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>