FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Miejsce do zamieszczania ogłoszeń kupna parkietu, desek, listew oraz nietypowych, rzadkich materiałów. W tym miejscu można również zamieszać zlecać wykonanie usługi.
By Garmin90
#9264
W zeszłym roku na remont mieszkania skorzystałem z oferty Hapi pożyczki. Załatwiliśmy wszystko bardzo sprawnie i szybko. Dobra oferta, mało papierów do dostarczenia, dobry kontakt z obsługą klienta. Wcześniej nie miałem do czynienia z tego typu rozwiązaniami ale mogę śmiało polecić bo już dawno jesteśmy na czysto. Mieszkanie wyremontowane - nic nie poszło w las! :)
By irmin
#9550
Te wszystkie oferty pożyczek zmieniają się bardzo szybko tak wiec jeśli chcecie wziąć ją najkorzystniej to najlepiej zerknijcie sobie na porównania pozyczek , ktore sa w sieci. Patrz się tylko na aktualne zestawienia.

Dodam ,że jakis czas temu nie tylko banki zrobiły się wybiórcze przy przyznawaniu pożyczek klientom ale również i prywatne firmy pożyczkowe. Jak możecie sobie zobaczyć wiele z nich sprawdza bik. Wprawdzie wybiórczo ale jednak kilka lat temu tego nie robiły praktycznie wcale.

Zwykle również bardziej opłaca się brać pozyczkę w sieci, a nie z ręki do ręki.
https://pieniadze.rp.pl/finanse-domowe/ ... ko-w-sieci
By cbr600
#10163
Opcji finansowania jest bardzo dużo i przeciętny zjadacz chleba gubi się w tym wszystkim. Ja bym nie zaufał byle komu, zawsze sprawdzam wszystko dobrze, a to też czas. Dlatego uważam, że jeśli chodzi o finansowanie fajną opcją jest coś takiego: https://completehome.pl/finansowanie. Niektóre firmy zajmujące się remontami mają od razu usługę finansowania. Warto na to zwrócić uwagę jak się szuka firmy i zależy nam na czasie.
Listwy oświetleniowe LED

Wydaje mi sie, że wieczorem w salonie takie ledy w[…]

Stalowa hala

Wydawałoby się, że taka stalowa hala to nic trudne[…]

Z tego co wiem to ecco nie jest raczej polska firm[…]

Przede wszystkim pamiętajmy o tym, by wybrać urząd[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>