FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
#12647
Ja raz nawet nosiłem się z zamiarem zakupu, nawet miałem wybrane drzwi wewnętrzne z Leroy Merlin, ale ostatecznie się nie zdecydowałem, więc nie wiem jak to jest z perspektywy użytkownika, jednak ja generalnie jestem zadowolony z rzeczy, które kupuję w Leroy, więc myślę, że drzwi z Leroy to wcale nie taki zły zakup :)
By Guzik
#12746
Jeśli chodzi o Leroy Merlin i ich drzwi wewnętrzne to nie mam za bardzo z nimi doświadczeń. Ja nie ufam ich niskim cenom odkąd naczytałem się że oferują tańsze rzeczy bo są wykonane z materiałów gorszej jakości
By Kowalik
#12771
Moim zdaniem, zastanawiając się czy kupić drzwi Leroy Merlin powinno się zastanowić, na czym właściwie nam zależy. Jak na tanich drzwiach to będzie dobry wybór, a jak chcemy mieć dodatkowo montaż i gwarancję na niego to Leroy odpada ;)
Drzwi Warszawa

My kupowaliśmy w Bricoman. Mają spory wybór drzwi […]

Zamek, klamki, uszczelka - wszystko do drzwi

Jeśli chodzi o klamki to ja wszystkie kupowałam na[…]

Donice w ogrodzie

Nie tylko wybór donic do ogrodu ma znaczenie, ogól[…]

Projekt domu

Wydaje mi sie, że lepiej jest kupić gotowy projekt[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>