FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By AdrzejAndriu
#12645
Myślicie, że dobrym wyborem są aluminiowe drzwi wejściowe? Od zawsze mam u siebie drzwi drewniane, ale ostatnio trafiłem na ciekawą ofertę z drzwiami aluminiowymi (przydałoby mi się drzwi wymienić), jednak kompletnie się na nich nie znam i nie wiem czy warto się na nie decydować.
By Stefan
#12653
Jeśli chodzi o drzwi wejściowe do domu wykonane z aluminium to ich dość wysoka cena może zniechęcać, jednak myślę, że ich dobra wytrzymałość i trwałość przekonają Cię, że są skuteczną barierą antywłamaniową i warto je kupić :)
By Sławek
#12714
Ja się zdecydowałem na aluminiowe drzwi wejściowe do mieszkania już jakiś czas temu. Najbardziej zadowolony jestem z ich wytrzymałości i odporności na warunki atmosferyczne :)

Po tych wszystkich opiniach to chyba sama się na Q[…]

A jakiej firmy byście polecali listwy dekoracyjne?[…]

Szare panele podłogowe

To może takie ciemniejsze panele? ;) https://[…]

Drzwi szklane

Szklane drzwi mają słabszą izolację termiczną i a[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>