FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By AdrzejAndriu
#12645
Myślicie, że dobrym wyborem są aluminiowe drzwi wejściowe? Od zawsze mam u siebie drzwi drewniane, ale ostatnio trafiłem na ciekawą ofertę z drzwiami aluminiowymi (przydałoby mi się drzwi wymienić), jednak kompletnie się na nich nie znam i nie wiem czy warto się na nie decydować.
By Stefan
#12653
Jeśli chodzi o drzwi wejściowe do domu wykonane z aluminium to ich dość wysoka cena może zniechęcać, jednak myślę, że ich dobra wytrzymałość i trwałość przekonają Cię, że są skuteczną barierą antywłamaniową i warto je kupić :)
By Sławek
#12714
Ja się zdecydowałem na aluminiowe drzwi wejściowe do mieszkania już jakiś czas temu. Najbardziej zadowolony jestem z ich wytrzymałości i odporności na warunki atmosferyczne :)
By KamilD
#12783
Aluminiowe drzwi wejściowe zewnętrzne coraz bardziej ostatnio na popularności zyskują, więc myślę, że jak masz atrakcyjną ofertę to warto się na nią zdecydować :) Nie będziesz musiał tak przejmować się ich pielęgnacją ;)
By Dejmien
#12793
Ja już od jakiegoś czasu mam aluminiowe drzwi wejściowe do domu jednorodzinnego i jestem z nich bardzo zadowolony :) Jakoś mam takie większe poczucie bezpieczeństwa z nimi :)
By Kamcia
#13055
Drzwi wejściowe do domu są trudnym wyborem. Sama się na tym przekonałam, dlatego polecam Wam przede wszystkim nie zostawiać tego na ostatnią chwilę/. :) szkoda nerwów
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Drzwi Warszawa

My kupowaliśmy w Bricoman. Mają spory wybór drzwi […]

Zamek, klamki, uszczelka - wszystko do drzwi

Jeśli chodzi o klamki to ja wszystkie kupowałam na[…]

Donice w ogrodzie

Nie tylko wybór donic do ogrodu ma znaczenie, ogól[…]

Projekt domu

Wydaje mi sie, że lepiej jest kupić gotowy projekt[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>