FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Bożena
Jeśli chodzi montaż drzwi to cena jest uzależniona od rodzaju drzwi ;) Jakie konkretnie drzwi Ciebie interesują?
By Szaraczek
Mnie interesuje montaż drzwi przesuwnych, a właściwie jego cena, bo słyszałam że to sporo kosztuje, ale nie znam konkretnych kwot, a rozważam montaż takich drzwi u siebie :)
By Remik82
Jeśli chodzi o montaż drzwi wewnętrznych możesz spróbować poszukać kalkulatorów na stronach niektórych firm, będziesz wiedzieć mniej więcej na jaką kwotę się szykować.
By Adek
Remik82 pisze:Jeśli chodzi o montaż drzwi wewnętrznych możesz spróbować poszukać kalkulatorów na stronach niektórych firm, będziesz wiedzieć mniej więcej na jaką kwotę się szykować.

Dzięki za radę, bo wpisywanie w Google haseł typu "montaż drzwi cena" i za wiele konkretów nie daje
By maro
Adek pisze:
Remik82 pisze:Jeśli chodzi o montaż drzwi wewnętrznych możesz spróbować poszukać kalkulatorów na stronach niektórych firm, będziesz wiedzieć mniej więcej na jaką kwotę się szykować.

Dzięki za radę, bo wpisywanie w Google haseł typu "montaż drzwi cena" i za wiele konkretów nie daje

Jednak wujek Google nie wie wszystkiego :D
By Jaśko
Szaraczek pisze:Mnie interesuje montaż drzwi przesuwnych, a właściwie jego cena, bo słyszałam że to sporo kosztuje, ale nie znam konkretnych kwot, a rozważam montaż takich drzwi u siebie :)

Poszukaj jakiś kalkulatorów cen, albo ewentualnie firm, które takie drzwi montują i tam pytaj, będziesz mieć najwiarygodniejsze informacje :)
By Madzia
Ja tam montaż drzwi wewnętrznych wolę zostawić ekipie jakieś, tak drogo nie biorą a zawsze można przedzwonić zapytać ile mniej więcej będzie to kosztować :)
By Zbyszek
maro pisze:
Adek pisze:

Jednak wujek Google nie wie wszystkiego :D

Dlatego nie zawsze warto na nim polegać :D
By AdrzejAndriu
Czeka mnie wymiana drzwi i zastanawiam się, czy zdecydować się na montaż drzwi przez salon w którym je kupię. Niby montaż nie jest super skomplikowany, ale interesuje mnie kwestia reklamacji - jak to będzie wyglądać, jeśli sam drzwi zamontuję? Będzie trudniej w razie ewentualnych reklamacji?
By Kondziu
Generalnie jeśli chodzi o montaż, to jak polecaną ekipę z salonu weźmiesz to będziesz miał gwarancję i rzeczywiście łatwiej będzie z ewentualną reklamacją ;) Szczególnie jakby to miał być jakiś bardziej skomplikowany montaż, np. montaż drzwi przesuwnych to lepiej to zostawić fachowcom :)
Rolety w Lublinie

Polecam tę firme: https://lublinrolety.pl[…]

Aranżacja mieszkania w stylu Boho?

A czym taki styl się wyróżnia? Kojarzy mi się ja[…]

Po tych wszystkich opiniach to chyba sama się na Q[…]

A jakiej firmy byście polecali listwy dekoracyjne?[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>