FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Stefan
Ja tam zawsze zostawiam montaż drzwi wewnętrznych fachowcom, przynajmniej nie mam potem problemów z reklamacjami :)
By Kamcia
Jak wymieniałam drzwi zewnętrzne zdecydowałam się na profesjonalny montaż drzwi, cena nie była wygórowana, a mam porządnie zrobione :)
By Sławek
Jeśli chodzi o montaż drzwi to jestem akurat zdania, że wszystko zależy od modelu, jeśli nie są to jakieś skomplikowane drzwi to nawet bez wielkich umiejętności spokojnie można poradzić sobie bazując na poradnikach w internecie.
By Kriss
Gorzej jeśli chodzi o montaż drzwi przesuwnych, to już bardziej skomplikowana sprawa i rzeczywiście lepiej zostawić to fachowcom ;)
By Kondziu
Jeśli chodzi o montaż drzwi wewnętrznych to wolę postawić na ekipę, wtedy łatwiej jest zawsze z reklamacjami :)
By Guzik
Montaż drzwi przesuwnych rzeczywiście wolę zostawić fachowcom, ale jeśli chodzi o zwykłe to wszystko zależy od kosztów takiej usługi. Bo jeśli chodzi o montaż drzwi, cena nie powinna być zbyt wysoka. Jeśli będzie zbyt wysoka to taniej mi samemu zamontować.
By Zbyszko
Czeka mnie montaż drzwi do łazienki, gdzieś wyczytałem, ze warto je zabezpieczyć silikonem, jest mi ktoś w stanie powiedzieć coś więcej na ten temat?
By Andzia
Kriss pisze:Gorzej jeśli chodzi o montaż drzwi przesuwnych, to już bardziej skomplikowana sprawa i rzeczywiście lepiej zostawić to fachowcom ;)

Tylko warto moim zdaniem znaleźć kogoś, kto w tym się specjalizuje, bo jednak fachowiec fachowcowi nie równy ;)
By DagaD
Kamcia pisze:Jak wymieniałam drzwi zewnętrzne zdecydowałam się na profesjonalny montaż drzwi, cena nie była wygórowana, a mam porządnie zrobione :)

A jakie to były drzwi? Ile kosztowała usługa montażu?

Po tych wszystkich opiniach to chyba sama się na Q[…]

A jakiej firmy byście polecali listwy dekoracyjne?[…]

Szare panele podłogowe

To może takie ciemniejsze panele? ;) https://[…]

Drzwi szklane

Szklane drzwi mają słabszą izolację termiczną i a[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>