FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Guzik
Szaraczek pisze:Ja się zdecydowałam drzwi białe wewnętrzne od Porty, użytkuję je od jakiegoś czasu - fajnie się prezentują i większych zniszczeń nie zauważyłam :)

Ja też mam drzwi Porta białe i mam podobne odczucia :)
By Remik82
kasiasasia pisze:Drzwi wewnetrzne biale potrafią dodać uroku każdemu wnętrzu :)

Czy ja wiem :D Może i elegancko się prezentują, ale nie przesadzałbym z tym urokiem ;)
By Wiktor.
Jeśli chodzi o białe drzwi, właściwie generalnie o pielęgnację drzwi to przede wszystkim warto wystrzegać się wszelkich detergentów, jak sama woda sobie nie poradzi, warto spróbować wodą z domieszką mydła, no i raczej jakieś miękkie szmatki do czyszczenia będą najlepsze, nie poniszczą okleiny czy struktury drzwi
By Zbyszko
Generalnie jeśli chodzi o biale drzwi to łatwo mogą się zafarbować, więc dodałbym że wszystkie jakieś kolorowe zabrudzenia najlepiej jak najszybciej usuwać, a generalnie dba się o nie jak o wszystkie inne drzwi
By AdaM.
Zamarzyły mi się białe drzwi wewnętrzne do łazienki, co chciałam to mam, ale racja, że trzeba szybko usuwać jakieś plamy,które mogą farbować, raz nieco farby do włosów kapło mi na drzwi, za późno się tym zajęłam i ślad niestety został
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9
Prezenet ślubny?

Myślę, ze jeśli chodzi o prezent ślubny, to najbez[…]

Ogrzewaie domu

Najlepszym sposobem ogrzewania domu jest moim zdan[…]

Tłumaczenia z hebrajskiego