FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Masert28
Drzwi szklane to dobry pomysł są bardzo estetyczne i pasują do łazienki. Ja mam akurat drzwi wahadłowe wykonane ze szkła hartowanego ESG. Uwielbiam szkło w mieszkaniu. Przeszklenia są super, powiększają optycznie pomieszczenia i nadają mu takiej nowoczesności. Robiła mi to ekipa Świat Ze Szkła. Oferują wiele ciekawych modeli, wykonanych z najwyższej jakości tafli szkła hartowanego ESG oraz hartowanego i laminowanego typu ESG VSG. Stosują okucia sprawdzonych, renomowanych producentów, takich jak: Casma, CDA, Geze,

Świat Ze Szkła
739 065 588
www.swiatzeszkla.pl
00-716 Warszawa
ul. Bartycka 26 Pawilon 16 A lokal 826
By Karp
Macie jakieś porady co do wyboru? Bo nie wiem na co zwrócić uwagę wybierając szklane drzwi
By Roman
Tak, rolety. Najlepiej zewnętrzne. Mam takie szklane drzwi ale na pokój zimowy oraz na taras. Jak słońce mocno grzeje to rolety przydają się jak złoto. Wiadomo że okien w pokoju zimowym zasłaniać nie można, bo rośliny muszą mieć światło, jednak polecam tam też rolety ale materiałowe. Mam je przez lato do połowy opuszczone i kwiaty nie więdną ani nie mają przebarwień od słońca. Mam zarówno bananowce jak i wanilię i kilka innych, ostatnio kupiłem na https://www.podkarpackiesady.pl/ figowce dwa więc sporo tego tam siedzi. Jednak mimo gąszczu rolety się przydają.
By Witek
Ja przede wszystkim zwróciłbym na jakoś wykonania wybierając drzwi szklane :)
By Bartosz2017
Jeśli chodzi o drzwi przesuwne do ogrodu zimowego, warto zadbać, by wpuszczały do wnętrz dużo światła, a jeśli ogród nie jest ogrzewany – miały również dobre parametry termoizolacyjności. Należy tylko wybrać sprawdzonego wykonawcę, który solidnie wykona takie duże przeszklenie i zapewni profesjonalny montaż. Ze sprawdzonych firm warto polecić np. Mitbau czy Empol z Wrocławia.
By Jaśko
Dla mnie nigdzie nie sprawdzą się drzwi wewnętrzne szklane :D Szybko by się brudziły pewnie i jeszcze bym się bał że się szybko zniszczą
Prezenet ślubny?

Myślę, ze jeśli chodzi o prezent ślubny, to najbez[…]

Ogrzewaie domu

Najlepszym sposobem ogrzewania domu jest moim zdan[…]

Tłumaczenia z hebrajskiego

mam do przetłumaczenia dokumenty które sa po hebra[…]

jakie części do samochodu

jakie kupiliscie ostatnio cześci do samochodu ? Bo[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>